Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A suliba angol Karácsony lesz...

Nojé kérdése:

A suliba angol Karácsony lesz és az én osztályom szervezi. Minden osztályból neveznek csapatok és feladatokat kell kitalálni. Nem igazán vagyok kreatív ember. Aki tud adna ötleteket?

Figyelt kérdés
Ez a rendezvény nem angol nyelvű... Játékos és vicces feladatokat kell kitalálni, ami mindenkinek egyaránt szórakoztató. Múltévben pl. ez volt az egyik feladat: Kesztyűben kellett kicsomagolni az ajándékokat. Előre is köszönöm a segítséget.

2012. dec. 7. 17:38
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az én ötletem, ha szaloncukrokat (színeseket) kék, piros csomagolásban vagy bármilyen de 2 színben létezzen a rendezvényen, és az az ötletem, ha egy teremben vagy a zsabadban felakasztanátok a szaloncukrokat egy végigvezetett 5méteres kis madtzagon, némelyik lejjebb lógna (az alacsonyabb diákok kedvéért), némelyik fentebb (hadd ugráljatok) :), és a madzagok 2méter magasságban lennének és AKI a LEGTÖBB EGYFORMA színt kis saját magatok készítette, (40cm max hosszú) karácsonyi színű kampóval leszakítja ( A JÁTÉK FOLYAMATOS LENNE MERT KÉK CSAPAT ÉS PIROS CSAPAT IS LENNE ) például a pirosak előbb győznek kapnak bónuszból 1 perces lehetőséget hogy leszaggassák az összes cukrot! Ha a kék veszít akkor ők bónusz helyett minden 1 virgácsot kapnának ez 1 perc mínusz, és meg kell várni hogy leszedjék a cukikat, ha nagyon lemaradtak, többen is nem csak 2-sével pl. Aztán időre az első legügyesebb mindkét csapatból (a vesztes csapatból is) időre van 3 percük 40db szaloncukrot megenni 40db kék, és 40db piros,. Természetesen ez nem a veszteségről szól mert ha a kékek előbb esznek és így ők nyerik az evést de a szedegetést nem ők, attól még döntetlen, de ha a piros nyer akkor hogy ne veszteségről szóljon a kékeknek fel kell ajánlani azt hogy újra játszhatják a játékot a kékeknek a pirosak által nyert 1 perc átadásával, így kiderül melyik csapat a leggyengébb... :) na.... :) remélem elég vidám és szurkolós mozgékony játékkal álltam elő! Ha látsz benne fantáziát, akkor örülök :)) de ha volna ötleted egy pici is én segítek szívesen...
2012. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Nagyon tetszik az ötlet ^^
2012. dec. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!