Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes letölteni esetleg...

Petike8 kérdése:

Érdemes letölteni esetleg megvásárolni az Assassin's Creed harmadik epizódját? Mit tudnátok mondani a játékmenetről, grafikáról, játékélményről?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Grafikálya +, Játékmenet +,- Játékélmény: +. Én pc-re leszedtem viszont előtte már xbox-ra megvettem és kitoltam.
2012. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miben különbözik a megvásérolt(licensz)verzió a torentes verziótól?
2012. dec. 30. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szntem semmiben, talán a boxosnak szebb volt egy kicsit a grafikálya. PC-n annyival jobb a torrentes hogy ingyen hozzájuthatsz az öszes egyjátékos dlc-hez, Dlc Unloker telepítésével.
2012. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem hogy ne úgy legyen mint a Fifánál hogy pl. csak licenszen megy multiba.
2012. dec. 30. 13:35
 5/6 anonim válasza:

[link]


itt részletes leírást kaphatsz róla:)

2013. febr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vámpírka99 válasza:
Én kb. egymás után 2 végigvittem. Nagyon jó játék, és szerintem megéri megvenni. Én xbox-on vittem végig, a grafikájával nincs semmi bajom, a játékmeneten nem alszol be egyszer sem, az élmény pedig elmondhatatlan. Szerintem ha már mindenképpen végig akarod vinni és tényleg érdekel, vedd meg, de ha csak kipróbálni akarod, akkor viszont elég ha letöltöd.
2013. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!