Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok e olyan internetes...

Tudtok e olyan internetes stratégiai játékot ahol a játékosok kereskedhetnek egymás között nyersanyaggal, kellékekkel tárgyakkal technológiával és emelt díjas szolgáltatásért vásárolt kreditekkel?

Figyelt kérdés

itt a hangsúly az emelt díjas krediteken van. például arany gyémánt vagy rubin. lényeg hogy kis gépigényű internetes böngészős játék legyen.


Meg is mondom mire kell. volt már hogy ilyen játékkal pénzt kerestem olyan módon hogy nyersanyagokkal és ritka kellékekkel kereskedve olyan kreditet gyűjtöttem amit emelt díjas szolgáltatással lehet megvenni, aztán egy telefonkártya felöltésért árultam szinte féláron. ha ismeri valaki ez a secondorb.hu játék volt, de a szerver már megszűnt, pedig jól kerestem vele.


2013. jan. 6. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
talán a forge of empires?
2013. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
néztem a "forge of empires" játégok, eleve flash-es az egész, nekem kicsit lassan fut. Ahogy elnéztem nem is lehet kereskedni benne gyémánttal pénzzel és nyersanyaggal hanem csak tárgyakkal. szóval nem felel meg a kitételnek.
2013. jan. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!