Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MINECRAFT:Ez normális? Veletek...

MINECRAFT:Ez normális? Veletek is előfordul már minecraftban? Trollkodtak velem!

Figyelt kérdés
Minecraftban többszemélyesben jáccottam (server17.clans.hu:25576) és a telkemen elültettem egy pár facsemetét, kb 7-8. később megnőttek de úgy hogy egybenőttek és fafalat alkottak, de nem érdekelt. elmentem bányászni és mikor visszaértem elkezdett terjeszkedni a fa és (alapból már el volt szaporodva amikor visszaértem ha megütöttem 2-3 perc múlva visszanőtt, majd a semmiből tojások repkedtek felém de bárhogy menekültem mindig eltelált. most jön a legfurább: kértem segítséget valakitől, együtt lenyestük a fát és találtunk benne vörös gyapjúból valami furcsa kereszt szerű alakzatot. a emberke elment majd megjelent Herobrine a gyémántkardjával és amikor megütöttem eltűnt és vissza se jött. bementem a házamba és a szoba közepén egy táblára ez volt írva: trolled. nem tudtam szétverni a táblát csak valami prémiumos gyerek segített aki kreatív módban volt. azóta sem tudom mi volt ez. minden ismerősömnek elmondtam és senki nem hitt nekem! veletek volt már hasonló?

2013. jan. 20. 18:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
96%
Velem nem, de tátott szájjal néztem amit írtál.HIHETETLEN!!!
2013. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
De amúgy elhiszem de hát ez félelmetes.......istenem lehet hogy erről fogok álmodni!
2013. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeség...inkább tanulj mint hogy ilyen szarokat találj ki...

NINCS Hero Brine és nem is lesz SOHA!!!

2013. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
xD Vagy kitaláltad vagy télleg trollkodtak veled... de azért vicces xDD
2013. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet azon a szerveren van herobrine plugin, elég érdekes...
2013. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Prym ***** válasza:

herobrine ha lenne is nem szokott fát ültetni meg hasonlók,csak lenyirja a lombját a fának plusz kiüti a blokkokat és betömi üveggel vagy glowstonnal.

ha szerón voltál az plugin volt vagy egy mókamiki szórakozott veled herobrine névvel

(ha lenyomod a tabot kihozza h kik vannal fent a szerón itt megnézheted legközelebb,ha nincs herobrine akk plugin)Elmondtad adminnak??

2013. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
amugy igazad lehet tényleg balószinű hogy valami kreatív módos ge*i szórakozott herobrine névvel meg skinnel felszerelkezve de mivel többet elő nem fordult.. nem akartam adminnak szólni.
2013. jan. 22. 19:39
 8/16 A kérdező kommentje:
ja és a 3. válaszolónak üzenem hogy ha vele történt volna meg és valaki nem hinné el akkor te is... mindegy.
2013. jan. 22. 19:41
 9/16 anonim válasza:
Olyan plugin nincs amiben herobrine gyémántkardal megjelenne.
2013. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?? Citizens plugin-nal bármit meg lehet csinálni..
2013. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!