Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps2 Slim gépen hogy tudok...

Rocker-Gabesz kérdése:

Ps2 Slim gépen hogy tudok HDD-ről futtatni játékot?

Figyelt kérdés
Szasztok.Már 1 jó ideje kínlódok a ps2-őmel hogy HDD-ről futtassa a játékokat.Külső 2USB laptop 160gb-os winyóm van azzal szeretném megoldani de hiába másoltatom fel rá az isot nem olvassa be

2013. márc. 3. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahogy én futtatok penröl!


[link]

2013. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pendrivéről én is tudok csak a laptop vincsiről nem tudok,azaz sejtettem hogy a Formázás lesz a baj mert csak NTFS, exFAT -ra lehet és nekem meg FAT32 -ő kellene.IDE vinyóm van csak elvileg 6-8 ezer az USVB átalakító hozzá.
2013. márc. 4. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a program amit én használok nem része a softmondnak és erre kovertáni kell ulc-re az isot tehát nem iso formátum kerül rá és ez e program olvas még hdd és mást is nekem a sima ntfs és a sima fat-t is látja és használható rajta én már beruháztam egy külsö vinyó tokra ami usb-s már csak egy sata vinyó kell.Kérdés te mit használsz?
2013. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én amemóriakártyás Free MCBoot 1.8 at és azon belül megcsináltam már a HDLoader 0.6 ot de már a 0.9 et is és egyik sem olvassa be a vinyómat.Akármit is másolok rá ha játékot ha képet,zenét stb.Van valami okosságod erre nagyon jó lenne a segítséged :D
2013. márc. 5. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:

openps2 loader 8 ez kell a kártyára

USBUtil-ez a pc-re ezzel kell átkonvertálni a játékokat (ami iso fájl) ulc-be +kapsz mellé egy gyökért amiben benne lesznek a játékok amiket ki konvertáltál és ezt a gyökért fogja felismerni a program (tehát azzal együtt másolod a hdd vagy a pen-re), amúgy megsúgom hogy a hd loadert a network adaptere tervezték.Neked elég lesz szerintem usb-re állítani a progit de a setingben beállít hatod a hdd-t és a networköt is vagyis pc-ben lévö hdd-röl olvassa a gémet de ezt még nem próbáltam ki azért annyit elmondok hogy a gyökért ha netán játékot fogsz konvertálni teszem azt 10-játékot készítesz és később még ötöt akarsz csinálni akkor a pc-n lévö gyökért ne töröld hanem abba a mappába konvertáld a játékot amelyikben található így automatikusan hozzá adja a játékok neveit és ezt az új gyökére cseréled le ami a hdd vagy a penre raktál!Ha játékot törölsz a hdd vagy a penröl akkor magából a gyökérből nem töröld a nevét mert később nem fogja betölteni a játékot tehát a törölt játékok nevei is ott lesznek annak ellenére hogy már nincs rajta + ha nem akarod hogy betöltéskor az a színes háttér menyen akkor a setingben felül találsz egy color nevet azt állítsd át és onnantól sötét hátérel fog betölteni mintha lemezről töltene .

Innen letölthetsz mindent:

[link]


Ha valami nem megy írj.

2013. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia.Hát nagyon kellene a segítséged.Az igazság az hogy én ezt már próbáltam 1X de most is kínlódtam vele de sehogy sem megy ráadásul úgy elállítottam hogy befagyogat már a flash is :D a HDD-re is másoltam fel az ISO-kat meg persze pendrivére is (csak ezen működött) csak én Dos parancsba.Ha lenne még valami okosságod jól jönne vagy leírom majd lépésről lépésre mit csináltam,csak most késő van megyek Dragon Ball-t nézni :D De Sokat segítettél azért.köszönöm.
2013. márc. 6. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Na most ne nézd a helyesirást sitek!


inen szed le a open ps2 loadert ehez regizni kell +usb utilt


[link]


Gondolom elf fáljt raktálmár soft kártyára akkor az open ps2 loadert ted rá usb util ami a játék konvertálo aban segitségedre lesz ez igaz ez a v2.00 de nin köztük külömbség .

http://www.youtube.com/watch?v=ju9HVqDcbq8


ez pacheli is egyben a játékot és ahogy a videon is látod hogy átalakitja az iso fájlt ulc-vél + admelé egy gyökér könyvet ezeket teszed maj a penre vagy a hdd-re ! ha valaminem megy irj továbi jo gt-zést

2013. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Igyekszem de már majd csak vasárnap tudok ráérni tesztelni aztán írok a Sikerről :D
2013. márc. 7. 20:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig is ezt csináltam,régebben is csak más progival (DOS parancsba).A FAT32 -es pendrivémet felismeri viszi is az OpenPS2Loader bármeik verziója de,a HDD NTFS sehogy sem olvassa be.Sem 1 USB -vel vagy ha mind a 2őt rácsatlakoztatom,ULaunchELF ben is annyira ismeri fel hogy csatlakoztattam (mass:\ mass1:\)de akármit másolok rá(kép,videó,game)nem találja,úgyszintén a OpenPS2Loader-ekben sem.2db ps2őm van ugyan az a helyzet.Pendrive jó HDD nem.Erre ha tudsz mondani valami okosságot az még jó lenne.
2013. márc. 10. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom de ezt így távgyogyitásal már nem megy esetleg ha teszel fel 1 videot hogy mitmere hogyan csinálsz !
2013. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!