Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol/hogyan találhatnék legális...

Hol/hogyan találhatnék legálisan letölthető REX játékot? Vagy milyen más néven lehetne esetleg megtalálni ezt a játékot?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden kedves, segítő szándékú embert!

Van még valaki rajtam kívül, aki emlékszik a REX nevű játékra?

Annyiban hasonlít a billiárdra, hogy ezt is egy sajátos asztalon, dákóval és golyókkal játszák. (Nem röhög! :D)


Az asztalon szabályos elrendezésben lyukak találhatóak - a billiárdtól eltérően nem az asztal szélén, hanem - a szélétől bizonyos távolságban. Minden lyuknak saját értéke van, ami meghatározza, hogy hány pontot kap az adott lyukba beletaláló játékos. Az asztal közepén egy gomba áll, amelyet nem szabad felborítani - mögötte, hozzá közel van a legnagyobb értékű lyuk. Ha mégis felborult, akkor az aktuális kör nem érvényes, illetve a gombát fellökő játékosnak át kell adnia a lökés jogát a soronkövetkező ellenfélnek, aki szintén a gomba fellökésééig - vagy az előre megbeszélt pontszám eléréséig - játszhat. A lökés jogát akkor is át kell adni, ha a meglökött golyó más golyó(k) érintése nélkül esik lyukba, vagy áll meg. A játék célja, a golyókkal beletalálni a lyukakba, a golyók megfelelő ütköztetése után. A találat után járó pontszámot az határozza meg, hogy milyen értékű lyuk(ak)ba esett/estek a golyó(k). A játékban szerepel egy piros golyó is a fehérek között, amivel dupla értékűnek számít a találat. A játék az előre megbeszélt pontszám elérésééig tart; értelemszerűen az a győztes, aki elsőnek éri el. Természetesen meg lehet állapodni más végcélban is - pl. az első gomba-borulásig is lehet játszani.

Remélem elég érthetően írtam le a játékot! :)

Sajnos nekem nem sikerült megtalálnom a neten ezt a játékot; a REX szóra keresve kismillió + 1 találat jön be, kezdve a dínóktól, a királyokon keresztül a hasonló márkanevű termékekig minden, csak éppen a kedvenc játékom nincs köztük. Legalábbis nem találtam meg.

Próbálkoztam már rex AND biliard, rex AND snooker, rex AND pool, virtual rex, rex games, nevekkel is, illetve ezek különböző variációival, de semmi eredmény. :(

Azzal is sokat segítenél, ha tudnál más nevet mondani, ami ezt a játékot jelenti.

Ki kell írnom, hogy csak legális letöltési lehetőséget adjatok kérlek, ha létezik egyáltalán ennek a játéknak virtuális formája.

Előre is köszönöm a segítségeteket. :)



2013. márc. 21. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Letöltési helyet sajnos nem tudok, csak annyit, hogy angol nyelvterületen bar billiardnak hívják a rexet.
2013. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. A VIRTUAL POOL 4 nevű program tudja. Ingyenesen nem működik a torrenten lévő verzió úgyhogy én megvettem és nem csalódtam. Kb. 7 ezer. Keress rá.
2013. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bocsánat az előbbi üzenetemet módosítanám kissé összekevertem a sz. a f. -al.

A REX játék a WSC Real 2009 nevű játékban van BAR biliárd névvel. A torrenten fent van de pontosan kell telepíteni. Ha kell segítség írj.

2013. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!