Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy haverommal akarok...

Ha egy haverommal akarok együtt játszani Minecraftot, és már van szerverem (1.5.1) akkor elég annyi hogyha ő rámegy a multiplayerre, utána "Add server" és beírja az IP-t, vagy neki is kell hamachi vagy más dolog?

Figyelt kérdés
És a server nevéhez neki (hogyha én csináltam a szervert) kell vmit írni? Ez az egyik kérdés a másik meg hogy én lennék és haverom az admin és azt akarjuk, hogy a vasajtót csak mi tudjuk kinyitni gomb meg redstone nélkül csak simán jobb klikkel ezt lehet? Jah meg ha építünk vmit azt a többi játékos ne rombolja le azt hogy lehet megoldani? pls help
2013. ápr. 22. 17:11
 1/1 Misike válasza:

Először: ha hamachis a szervered neki is kell hamachi.

Másodszor: ne arra nyomjon hogy add server hanem hogy direct connect és akkor csak az ip kell(eleve te adtad meg a server nevét, azthiszem hogy az alap név a minecraft_server)

Ha pedig op akarsz lenni akkor a server.exe-be kell írni alulra azt hogy /op név(a név a sajátod)

Ha gamemodot vagy ilyet akarsz változtatni akkor azt már a játékon belül kell beírni

2013. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!