Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen item van minecraft...

Daniel128 kérdése:

Milyen item van minecraft tekkitben hogyha elmegyek akkor is dolgozik a quarry meg az energy condenser és singleplayer-ben is működik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a world anchor-ra gondolsz. Az az a blokk, ami betöltve tartja a chunkot, és ilyen horgonyos textúrája van.
2013. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az csak multiben műkszik
2013. ápr. 27. 12:42
 3/3 daydigo válasza:
Egyáltalán nincs a minecraftban, és nem is lesz ilyen mod/modpack. Notch úgy építette fel a játékot a legelején, hogy ha az esc-et megnyomod, nem áll le az idô. Azóta ezt átalakította, és most már az esc lett a szünet gomb. Szóval ha megyomod az esc-et, a játékban leleáll az idô (multiban nem). Ha kilépsz a fômenübe, vagy kilépsz a játéból, automatikusan az összes mapon leáll az idô. Ilyen mod ami ezt megakadályozná, vagy ki tudná játszani, NINCS! Éppen ezért valószínûleg nincs a tekkitben ilyen item!
2014. máj. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!