Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen szörnyeket képzelnétek...

Milyen szörnyeket képzelnétek el a DOOM 4-ben?

Figyelt kérdés

Most ezt úgy értem, hogy ha tehetnétek és belenyúlhatnátok hogy hogyan nézzenek ki a szörnyek milyeneket találnátok ki?

Pl:Beletenném azt a hatalmas robotpókot(Arachnoton, Spider Mastermind) a régebbi doom-ból.

A Cyberdemont(a bikateremtményt:D) lecserélném final boss-ról egy mini bossra vagy nem tudom.

Ki is lehetne menni ilyen szkafanderben a bolygóra,de nagyon kéne vigyázni mert a föld alatt él, a legnagyobb dög a pokolból egy ilyen kígyószerű lény ami hatalmas(ezt most úgy értem hogy reggelire megenne egy cyberdemont.:D)

A Guardian of the hell helyett beraknék egy nála háromszor nagyobb dögöt ami még ocsmányabb mint a másik.

Plus+:Nem egyedül lennél hanem lennének időnként túlélők akik vagy megdöglenek vagy vigyázol rájuk és talán eljutnának veled a game végére. Hamár van pokol akkor van menny is. Angyalokkal is találkozhatnánk elvétve. De ezek nem azok a jó fajta őranygalok. Ők bukott anygalok akik megtévesztésből alakot változtatnak. Segítenek neked és ha eléggé megbízol bennük akkor átváltoznak szörnyű démonná és vagy túléled vagy nem:D. A végső bossfightra a pokolban kerülne sor méghozzá Luciferrel. Őt (kétszer) kéne legyözni mert először próbál kedves lenni és nem az igazi alakját mutatni hanem valami emberit, mert gondolja úgy sem érünk semmit ellene, de amikor már levettük majdnem az összes hp-ját akkor átváltozna valami nagy döggé. Cyberdemonnál olyan háromszor négyszer nagyobb dögre gondolok én itt. Ha legyőztük és megöltük akkor a vége a game-nek, DE kapnánk egy vidit ahol van még egy ilyen nagy kígyószerű teremtmény ami áttőri valahogy a pokol kapuját és az megnyílik a Földön. The end. Várom a ti ötleteiteket. Ez még nem volt az összes elképzelésem közel a fele se, de már nincs kedvem leírni, meg különben is ki olvasná végig?:D


2009. szept. 27. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez mennyire illik bele, de lehetne olyan rész, hogy van egy nagy hely (szörnyek nélkül) és hogy ha a földön túl sokáig egy helyben állnál, akkor kijönne egy nagy kukacdög, és megenne. Esetleg lehetne az is, hogy véletlenszerűen jön elő a földből. De vicces lenne szerintem.
2009. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet.
2009. szept. 28. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó kis regényt írtál de el sem olvastam, nem tom de IMP + pumpshotgun az biztos lesz.
2009. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetne benne olyan is, hogy néha-néha egymás ellen fordulnának valamilyen okból.

pl. futnak feléd a "dögök" :D és a sivár földböl elöjönnének nagy kukacok és elkezdenék a "dögöket" támadni és akkor neked menekülnöd kéne amig a kukacok le vannak foglalva.

Olyanok is lehetnének benne, hogy egy csávó kibújik a földböl és gyorsan le kell lönöd külömben leránt a földbe :)

2009. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

zombik

yeti :D

repülő zombi madár

2009. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

10:00 vagyok

Hát te nagyon kreatív vagy :D

Lehetnének benne páncélszellemek is :) csak azt látnád egy középkori sílusú ruha + sisak+pajzs és valami fegyver jön feléd :D

Szétlövöd a páncélját aztán a szellem ami belebúj az elmegy...

2009. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehetnének benne valamiféle öshüllö madarak is amiknek a húsuk le van rohadva :) ill. döglött emberek akikhez ha közel mész akkor gyorsan felkelnek és rádugranak vagy ha rájuklépsz akkor elkezdenek ütni verni (de ö nemtud mozogni mivel beszorult valahova)
2009. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most már csak helyszíneket kellene kitalálni mert nekem a Doom 3-ban egy idő után kezdett unalmassá válni ez a mars city.
2009. okt. 3. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:
hellknight,cyberdemon,imp,pinky, a nevét azt nemtuom de a doom 3 hell pálya végén lévő óriás szörnyet
2010. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

főellenség xd


[link]

2010. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!