Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Max Payne 1,2....

ZzGERTzZ kérdése:

Nem indul a Max Payne 1,2. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Régi gépemen simán ment. Ott ez volt win7 (x64) 3GB DDR2 RAM (800Mhz) 1GB GGDR3 Ati Radeon HD 4850 és Dual Core E5200 2,50Ghz+2,50Ghz. Itt hibátlanul ment. Most vettem új gépet. Sapphire 7870 2GB GDDR5 Intel I5 8GB DDR3 1600Mhz RAM Win7 (x64). És itt nem indul el. Ugyan úgy patch, crack megvolt. De rákattintok 2x és semmi. Feladatkezelőben megvan nyitva de a játékot nem tölti be. Miért lehet ez?

2013. jún. 4. 14:58
 1/1 anonim válasza:
Tölts le valamilyen más változatot,nekem ez a problémám,hogy amikor indtanám ezt írja ki,Max payne 2 requires a Microsoft DirectX 9.0 compatible display adapter. Please consult the troubleshooting readme in the installation folder. Nekem is win7 - em van.Remélem sikerül neked megoldani a gondokat.Heló!
2014. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!