Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fable 3, ingyenes letöltés az...

Fable 3, ingyenes letöltés az XBOX Liveról, de nem működik. Tipp?

Figyelt kérdés
Ingyenes az arany tagoknak a Fable 3 teljes játék az Xbox Live-on, de nem tudom letölteni ("purchase is not available at this time). MS pontokra állítottam a fizetési opciót. Tudnátok segíteni, mi lehet a probléma? Köszi!

2013. jún. 11. 08:08
 1/10 anonim válasza:
Mikor rá mentél a játékra nyomsz 1 x-et és ott kifogja írni,hogy hány ms pontba kerül a játék jelen esetben "Free" mivel ingyenes és ott rámész a confirm downloadra.
2013. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így próbáltam a konzolon, majd a webes felületen is. De sajnos tizedszerre is ugyanaz a hibaüzenet :(
2013. jún. 11. 12:10
 3/10 anonim válasza:
Nekem sem jó. Régiózár miatt van gondolom. Remélem azért majd a júliusi ingyen AC 2 és Halo 3-at le tudom majd szedni. :D
2013. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én érdekes módon letudtam tölteni tegnap este.
2013. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Eloszor nekem sem mukodott, de mar toltom en is. Xbox.com/errorcode. Be kell irni a hibakodot es kovetni az utasitast. Torolni kell a cache-t.
2013. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a cache törlés sem működött. Egy hónapja átváltottam a régiót US-re (az accountot, számlázási adatokat is). Lehet, hogy ez a probléma? (Bár azóta vettem játékokat a LIve-ról, és ingyenes tartalmakat is tudtam letölteni...)
2013. jún. 12. 10:49
 7/10 anonim válasza:
3. válaszoló vagyok. Átraktam a régiómat UK-ről magyarra és így már minden oké. Egy próbát megér.
2013. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 karesz kovács válasza:
Arany szintü tag vagyok, de sajnos még nekem se sikerült letölteni a Fable 3-ast! Próbáltam már az internet explorerröl is vagyis webröl, de álandoan azt irja ki hogy: bocsánat, a vásárlás most nem hajtható végre, próbálkozzon újra. Magyar régióban vagyok. Akkor egyszer csak elkezdte letölteni, de 79% után ujbol 0%-rol kezdte letölteni! és ez igy ment egymás után többször is, mindég csak 79%-ig jut el és akkor ujraindul 0%-rol!
2013. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csoki80s válasza:
Van eleg szabad helyed?? Lehet azert all le. Nekem UK Acc volt a mai napig azert nem tudtam letolteni. Hunositottam atkoltoztettem (3 havonta lehet) s minden jo. Sajna a magyar live-n nincs indie :( szerencsere amiket mar megvettem muxenek....
2013. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En toroltem mindenhonnan a cachet, winyorol es az xboxrol is. Magyar accountom van es az is volt mindig is. Siman leszedtem.
2013. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!