Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fikázzák ennyien az...

Miért fikázzák ennyien az Xbox One-t?

Figyelt kérdés
Még meg sem lehet venni,senki nem próbálta ki szinte de már a többség legagyizza,meg hogy VHS lejátszóra hasonlít az alakja... És? Az a lényeg ami benne van,amit tud. Meg a jó kis exkluzív játékok(God of War,Halo,Forza stb.) Nekem külsőre sokkal jobban tetszik mint a ferde PS4

2013. jún. 12. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért fikázzák mert valószínűleg az állandó netes kapcsolat nem teszi majd lehetővé (legalábbis hosszútávon) hogy torrentről vagy innen-onnan letöltött játékokkal játszanak. Ez már önmagában sokakat elrettent és fikázásra kényszerít. És aki eddig még nem módosította a konzolját az olcsón tudott venni használt játékokat. Na az xbox most velük is kicseszett.. Szóval egyenlőre várni kell hogy kiderüljön milyen drága is lesz az xbox és majd hozzá a játékok. Addig meg úgy is sokan fikázni fogják.
2013. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el. Es legkozelebb tajekozodj mielott kerdezel:)

2013. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az meg mar kiderult egyebkent hogy mennyibe fog kerulni. Az Xbox One 499 dollar, 499 euro es 429 font, a PS4 399 dollar, 399 euro es 329 font.
2013. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a god of war PS-es :D gondolom gears of warra gondoltál.
2013. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a Gears of War sorozatot már nem fejezték be?
2013. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én sokkal inkább vennék plusz száz dollárért xboxot, mondjuk egyikre sem lesz pénzem.
2013. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak a gyökerek fikázzák,és a akik warezolnak nekem bejön nagyon,először biztos azt fogom beszerezni később pedig jöhet a PS4.

A használt játékok hidegen hagynak,eddig is mindig új gamek-et vettem minden konzolomra.

Rosszindulat van bőven az már nem is baj a PS fanoknak hogy fizetős lesz a PS+ (5dollár havonta 1100-1200Ft évente 14-15 ropi között)Igaz ezért havi 3 játékot kapnak viszont a GOLD előfizetők is kapnak már 2-őt havonta (a sort a Halo3,és a Fable3 kezdte).

Szóval a különbség annyi lesz,hogy a PS4-hez nem kell állandó net a játékokhoz,de ez is ökörség mert PS+ nélkül nincs multi meg ingyen game szerintem kiegyenlített a dolog.

2013. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A sima playstation network tovabbra is ingyenes lesz, lesz viszont egy premium szolgaltatas ami termeszetesen fizetos, a mar emlitett ps+. Ne magyarazzunk ossze-vissza emberek!
2013. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz,hogy multizni tudj ahhoz havi 5 dollárt kell fizetni, megszűnt az ingyen multi.

Az E3 Sony konferencián elmondták nem tudom mi nem volt világos.

2013. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem a PSN network-ről volt szó,hanem a multis dologról.
2013. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!