Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft XBOX360 Edition Too...

Foxancs kérdése:

Minecraft XBOX360 Edition Too Many Items Mod?!

Figyelt kérdés
Heló,sziasztok! Egyik nap haverommal minecraftoztunk és keresgéltünk mapokat minecraft xbox360 editionhoz, és haveromban felmerült az a kérdés hogy nincs e Too Many Items Mod Minecraftra XBOX360-on?! Nos én találtam egyet, félig meg is csináltam de egyszerűen nem értem "-_- Ez lenne a videó (hátha ki tudtok szenni valamit belőle) : https://www.youtube.com/watch? V=lsOFrjYQP7I

#Magyarország #játék #magyar #Minecraft #Xbox 360 #mod #Too Many Items #Minecraft XBOX 360 Edition Too Many Items Mod
2013. jún. 18. 15:12
 1/2 anonim válasza:
a videó alapján letöltöd a Horizon programot gépre ( [link] a letöltést gondolom nem kell részletezni) az xboxba bedugsz egy pendrive-ot és leformázod (system settings -> storage -> a pendrive ikonjához viszed a kijelölést -> (a) betű -> vársz) ha kész a formázás, akkor az xbox tárhelyéből átmásolod a minecraftot pendrive-ra. a másoolás befejeztével a pendrive-t kihúzod a boxból és bedugod a gépbe. ne nyitsd meg! feltelepíted a horizot programot, és megnyitod. a többit bemutatja a videó.
2013. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké,Oké! Én már mindent megcsináltam csak azt nem értem hogyan rakjam vissza az USB-re(Pendrive-ra)amit megszerkesztettem!Mivel amikor az USB-ről átrakom horizonnal a gépemre a mentéseket az egy mappa, és mappát nem enged bevinni,legalábbis én nemtudom hogy hogy kell :/
2013. jún. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!