Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2.hu ban melyik a legjobb...

Metin2.hu ban melyik a legjobb pvp karakter? /lent/

Figyelt kérdés
ami verhetetlen,hogyan kell építeni és lehet e vele fejlődniis
2013. jún. 22. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy verhetetlen ...


Bár egy olyan alsóbb kategóriás gyér mainstream játékban kitudja . Ha eleget fizetsz a prémiumért úgy is erős leszel . Ha nem fizetsz akkor meg sz*psz .. P2W szánalmas húzás itt is és más játékokban is .

2013. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xKakashix ***** válasza:

Én Mesteren játszottam sokat nekem a tőrninja jött be a legjobban.

Pontozás: ÜGY:VIT 2:1 arányban

Skillek: 1.Lesi 2.Villám 3.Forgatag 4.Méregfelhő 5.Álca


Én méregfelhővel kezdtem mert az területi sebzés és mobok ellen eleinte jó, de ha olyan pvp szeróra mész ahol gyorsan fejlődsz akkor lesivel kezd. :)


És teli ÜGY után VIT:ERŐ 2:1

Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom legtöbben a Feketemágia surát tartják a legjobbnak és,int-vit 2-1 arányt ajálom!A képeségekröl nem tudok sokat de ajálom a láng lelkét tedd be legerösebb támadásodnak majd,sötét védelem,láng csapás,sötét kő,szellem csapás,sötét támadás!Pvpbe jó de pvm-be siralmas metin törésbe meg annál is rosszabb!
2013. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xKakashix ***** válasza:
Egyébként gyógy sámival, ha jól pontozol és tudod is használni, odaverhetsz mindenkit, haverom azzal tolta. :)
2013. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xKakashix ***** válasza:
Persze fullos cuccokkal meg minden, de az mellékes :DD
2013. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!