Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol Caitlyn vagy Vayne?

Lol Caitlyn vagy Vayne?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem.Kiváncsi lennék a véleményetekre hogy szerintetek ki a jobb adc.Továbbá hogy miért ajánjátok akit ajánlotok és pár tipp is érdekelne.Köszi :)

2013. aug. 8. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Valójában mind a kettő jó adc. Nekem is meg van mind a kettő. Caitlyn egy jóval könnyebb champ mint vayne, rettentő nagy előnye a játékban a 650range ami igen szép előny a bot lanen sok adc-vel szemben. Jó focus ultija van ami szintén hasznos lehet. Valójában a lanen kicsit noob karakter mivel a nagy range nagy előnyhöz juttatja. Szépen lehet viszont vele combózni a peacmaker + q - val. De a champ nem egy igazán pörgős champ de azért nem unalmas.


Vayne, Caitlynnel szemben nehezebb és dinamikusabb champion. A W-jén lévő true damage-el eszméletleneket hitelhetünk. A többi adc folyamatos nerfelése miatt talán ő a legerősebb adc a játékban jelenleg. Sok ATTACT SPEEDEL gondolok itt Ruined Kingel, Phantom Dancerrel és ugye némi damage-l rettentő sokra vihetjük vele a játék folyamán. Akár még solotopra is vihetjük a championt.


Szerény véleményem szerint én vayne-t venném meg mivel tényleg nagyon erős adc és izgalmas vele játszani. Bár ha caitlyn választod akkor se jársz rosszul mivel szinte alap adc-nek számító, szintén nagyon jó karakter az is.


Remélem segíthettem :))

2013. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszön ezzel ténleg sokkat segítettél .)
2013. aug. 8. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Vayne erősebb, viszont ha egy Cait és egy Vayne kerülne szembe (ugyanolyan képességű játékosokkal persze) akkor Cait kerülne ki győztesen. Szóval én azt mondom, hogy előbb-utóbb mind a kettőt érdemes megvenni.
2013. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cait el tudja érni hogy vayne ne tudjon farmolni, viszont ha mégse akkor vayne simán elver egy caitlynt 1v1-ben, de mivel bot laneről van szó, van egy support is ami miatt nem lehet counterről beszélni.
2013. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!