Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3-assal szeretnék...

A The Sims 3-assal szeretnék már végre játszani, de a netes regisztrációnál mindig elakadok. Azt ítja ellenőrizzem a netkapcsolatot, de az van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sikeresen telepítettem a (másolt) lemezről a játékot. Rámegyek a játék ikonra, elindul, aztán kb 10 perc múlva kéri a kódot, hogy regisztráljam a neten. Beírom a kódot, majd 10 perc múlva újra kéri a kódot, aztán újra. Végül kiírja, hogy ellenőrizzem e netkapcsolatot. És a "játékból" kilép. Majd kezdődik előről az egész. Játékikon,10 perc, kód,10 prc, kód újra. Netkapcsolat nem jó, kilép. Mit tegyek, tud valaki segíteni? Ja és mac gépem van, nem tudom ez mennyiben nehezíti meg a választ.
2009. okt. 30. 17:43
 1/2 anonim válasza:

2tippem van


- használtad a testingcheatsenabled true csalást....senkinek sem ajánlom!!töröld majd telepítsd úra a játékot.

- a hiba a letötésben volt..

2009. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Helló! Először is köszi a választ. Az a helyzet, hogy én még nem használtam semmilyen kódot, mert a játékot el sem tudtam indítani. Magát a telepítést meg csak egyféle képpen lehet csinálni, rákattintasz az egy db ikonra és tovább, tovább. Egyébként már kétszer telepítettem. Nincsen esetleg vmi más magyarázat?

Lehet kénytelen leszek letölteni a megadott címről...

2009. okt. 31. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!