Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends miért van...

A League of Legends miért van nekem törökül és nem enged belépni?

Figyelt kérdés
Még régen játszottam vele de abbahagytam mert a shopnál volt valami kis könyv ingyen és én rákattintottam és lehúzott valami pachet és az egész török lett.Majd ujra akartam jáccani lehuztam megint a játékot de valami olyat ir, hogy Nem a saját régionod vagy mit és be kell jelentkezni valamit át kell állítani.De amikor kiléptem a játékból és vissza léptem akkor megint pachelte magát és megint törökül van minden nem lehetne valahogy megoldani, hogy ne kelljen letölteni a játékot megint csak valamit törölni?
2013. szept. 18. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, az a könyv egy ingyenes szerverváltás volt a török szerverre :'D
2013. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem is lehet visszamenni?
2013. szept. 18. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt az accountod elb*sztad, már török marad. Regisztrálhatsz újat.
2013. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy fizetsz par ezret hogy visszategyenek Eu-ra
2013. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy azt nem értem, hogy ha nem is tudsz angolul, akkor miért veszel meg minden szart, amit ingyen látsz? Csak azért, mert ingyenes, de az már nem érdekel, hogy mit fog csinálni?


Uh.. :)

2013. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sárkányidomár:

Látod én hülye ami ingyen van az nem jó :D

kösz a válaszokat

2013. szept. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!