Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed III-ban hogy...

Assassin's Creed III-ban hogy tudom a teljes játékot magyarrá tenni?

Figyelt kérdés
nem csak a feliratokra gondolok, hanem a kezelőfelelületre is, régen nekem olyan volt, azóta újra lett rakva a gépem és letöltöttem megint a játékot, de most csak a felirat magyar, tudna segíteni valaki? előre is köszönöm

2013. szept. 21. 19:08
 1/3 mateman15642 válasza:

Tessék: [link]


Ebben 3 fájl van neked csak a localization.lang-ra van szükséged, ezt másold a játék főmappájába és írd felül a régit.


Utána Regeditelés következik (regisztrációs bejegyzés nézőke a windowson, ha win 7-ed van beírod a start menü keresőjébe, hogy regedit és kiadja, asszem vista-n is :D).


A következő helyeken csak a Language fült kell módosítanod mindenhol arra amit most látsz :D


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Ubisoft\Assassin's Creed 3]

"Language"="hun"


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Assassin's Creed 3]

"InstallDir"="M:\\Assassin's Creed III"

"Language"="Hungarian"


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Ubisoft\Assassin's Creed 3]

"Language"="Hungarian"

2013. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

ez a link jön be

regisztráltam az oldalra, hátha ez a baj, de nem jön az aktiváló link emailben, pedig jót irtam

2013. szept. 21. 19:25
 3/3 mateman15642 válasza:
elküldöm privátba az enyémet
2013. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!