Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem értem! Miért mindenki a...

Nem értem! Miért mindenki a GTA San Andreas-t tartja a legjobb GTA-nak? Miközben az már egy low grafika?!

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert egy jatek nem csak grafikabol all
2013. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mi a jó bennne?? Én 3 évig játszottam vele, de valamiért nem fogott meg...
2013. okt. 1. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért toltad 3 évig? Gondolom a történet miatt tartották ennyire jónak.
2013. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól,hogy uncharted 3,a legújabb gow,vagy gta5 után előkotrom a ps2-t és fél óra után szétszakad a szemem-fejem a látványtól+émelygek,még emlékszem,hogy hagyományos tv-n mennyire élvezhető volt,milyen élményt nyújtott.

A legmeghatározóbb játéka volt életemnek.

Nem minden a grafika...

2013. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor miért játszottál vele 3 teljes évig?


Egy játék, játékélmény pedig nem csak grafikából áll, de látom te úgyse fogod fel. Vannak 10-15 éves játékok amik még mindig jobbak (és erőmű se kell hozzájuk) mint sok mai, csúcsgrafikás játék.

2013. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is a grafika miatt kérdeztem... Csak, hogy miért ezt tartják a legjobbnak... És pl: a GTA IV miért nem jött be "senkinek" ??
2013. okt. 1. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert a san andreas-hoz képest egyértelmű visszalépés játékmenet terén.

Mindenki szerint unalmas a 4.

2013. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Viszont az V-ben nincsenek ilyen gondok
2013. okt. 1. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
nézd meg az első Splinter Cell-t, a Half-Life-ot vagy a Max Payne-t, kultikus játékok mai szemmel "csúnya" grafikával és így is simán aláznak jó pár mai játékot
2013. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a San Andreashoz nagyon jó RolePlay ( RP, szerepjáték ) szerverek vannak, ahol én 2 évet lehúztam az élmény miatt. Vannak grafikai modok is amik elég jó feelinget adnak neki.
2013. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!