Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti WoW-on most meik...

Eredeti WoW-on most meik szeron van legtöbb magyar és (többi lent)?

Figyelt kérdés

Hol van a legtöbb pvp-és magyar ( frakció m1) ?

Hol van a legtöbb pve-s magyar (frakció m1) ?

Má vagy 1 éve nem játszotam aszt most ujra megyek ( eddig olyan szeron játszotam ahol 0 magyar azé is kérdem )



2013. okt. 25. 12:25
 1/5 Déjá Vu ***** válasza:
Bloodscalp, de az nagyon kihalt szerver és nem sok jót lehet hallani róla. Arathor, medium popos szerver, sok magyarral. Ragnaros, én ezen játszok horda oldalon itt is nagyon sok magyar játszik és normálisabb társaság mint a Bloodscalp. Még a Twisting Netheren is van néhány magyar de ott csak horda oldalba menyj mert az alli ott semmi.
2013. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sztem ragnarosra megyek Hordába me horda párti vok :D ! Ha gondolod privátba leirod wow ba hogy hivnak aszt majd rádírok.
2013. okt. 27. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Sorrend:

1#Ragnaros-EU (Alli/Horda)

2#Twisting Nether-EU (Horda)

3#Arathor-EU (Alli)

2013. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja sok magyar van ragnaroson én is ott játszok csak sajnos nehéz találni
2013. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióta rájöttem hogy van hun chat azóta rájöttem hogy egyáltalán nem nehéz találni... és amikor ki írod hogy egészséget kívánok a családomnak akkor mindig valaki oda írja hogy ámen xdd
2014. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!