Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 3 500 gb super...

Playstation 3 500 gb super slim-be ugyebár van Blu-ray player namost ez tudom hogy filmeknél nagyon szép képet kapunk. Ez játékoknál is igyvan? Szebb lesz tőle egy játék? Vagy nincs köze hozzá?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a ps3 játékok exkluzívokon dob-e valamit hogy bluray

De multiplatformon köze nincs hozzá hogy bluray vagy sem

2013. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor inkább xboxot veszek :D mert ez az 1 csábított volna PS3hoz...xbox kar jobban tetszik és tudtommal sokkal többen multiznak xboxon :)
2013. okt. 31. 23:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy sokkal többet multiznak boxon baromság és a bluray lemez nem ad hozzá semmit a játékoknál (szerintem) az exkluzív címeket meg nincs mivel összehasonlítani annyiból jobb, hogy egy lemezen elférnek a játékok.

Am nálam a box ps kérdést a playstation plus döntötte el.

2013. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lesz jobb a kep hiaba van bluray vagy nincs, csakha nem egy blu ray ps3 jatekkal jatszasz, ami lehetetlen.
2013. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 nek üzenem

[link]

2013. nov. 1. 23:44
 6/9 anonim ***** válasza:

2# komment a tied de gondolom nekem szántad...

Esetleg olvasd el a 14# válaszoló [csoi] véleményét szerintem tökéletes válasz rá. [lényeg az 1. és 3. pontja]

2013. nov. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kiét?XD
2013. nov. 2. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit adtál linket


De bemásolom neked h ne keresgélj:

1. 'Murrica-ban ahol az xbox hazájában még így is konkurenciát jelent a PS, viszont japánban meg nem konkurens az Xbox, tehát ha világ szinten nagyobb az esélye annak, hogy a PS a vezető brad.


3. A még, a hírből is kiderűlt (burkoltan), hogy a felmérést az M$ redelte meg és a felmérések/tanulmányok első és legfontosabb alapszabálya: Midíg igazodjon a vevő igényeihez! (Nem hiába csak amerikát kutaták)

2013. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mért minden játékot elöbb xboxra adnak ki? ez nem gyanus? és hogy kétszer annyian multiznak mint psn-n az se gyanus? szerintem a tényekkel nemkéne vitatkozni...eladási számban mitomén hány év után most verte meg a ps3 az xboxot de csak a gta5 miatt mivel egybe lehetett kkapni...ha xboxxal együt lehetett vna nem veszi át a vezetést az FIX és ha jobb a ps3 meg vezető akkor mértnincs kéttszer több eladása? hmm?? mondom...csak a gta 5 miatt elözte meg most az xboxot..erre mit mondasz
2013. nov. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!