Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett olyan népszerű a...

Miért lett olyan népszerű a Rubik-kocka hirtelen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Mióta élek eddig szinte soha nem láttam embert élőben, aki rubikozott volna, itthon volt nekünk 1, néha anyám meg tesóm rakosgatták. Ennyi. Aztán kb. 1 hónapja elkezdett így feltűnni embereknél, az utcán, vonaton, buszon, az iskolában. Főleg fiataloknál, úgyhogy gondolom ilyen divat hullám most, de ha nem is országos, régiószintű biztos. Borsodban élek. Az érdekel, hogy honnan, mi hatására indult el, és miért pont most?
2009. nov. 24. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk kb 3 éve volt nagy divat akkor láttam mindenkinél
2009. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezd divatba jönni a retró,ennek hatására a Rubik kocka is.
2009. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ez nem országos szintű, a rubik kocka most világ szintűen is eléggé népszerű. szerintem a mostani geek/nerd trend hatására, mint ahogy azok az utóbbi években nagyon divtos retro geek stílusú szemüvegek is. habár szerintem nyugaton már lassan kezd lefutni ez a dolog, de mint tudjuk ami nyugaton épp megy már ki a divatból az felénk éppen még csak jön be általában.
2009. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!