Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb LoL os...

Melyik a legjobb LoL os support karakter?

Figyelt kérdés
Eddig tankal toltam mint pl Rammus meg ranged el mint pl Teemo de most szeretném magamat kipróbálni support téren. Az lenne a kérdésem hogy milyen karaktert ajánlanátok vagy szerintetek melyik a legjobb? A válaszokat köszönöm előre is.

2013. dec. 25. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb két support Leona és Janna. Leona tankosabb support, így late game nagyon bika, 1 stun 1 aoeStun és 1 root, szóval 3 cc elég jól jön. 6os szinten kb annyiból áll a Lane hogy rácsúszok az adc-re stunnolom majd megint stunnolom ultival és ezalatt az én adc-m szarrálövi ha nem buta. Janna egy spelles kari, kevésbé tankos viszon neki is 3 cc-je és egy buffja van, nem mellékesen egyik cc-je terület heal ami tf-ben elég jól jön, szele szintén.



Esetleg Thresh-en lehet elgondolkozni elég jó kis support, bár szerintem nem lehet vele olyan jól lehozni a lane-t mint leonával vagy jannával. Taric sem rossz, bár szerintem az új patchben mint support gyengébb. Nami jóféle csak late game nem ér kb semmit.

2013. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Annie a legjobb. Kb. ingyen botlane, amilyen erős és amilyen könnyű játszani. A játék bármely részén rengeteg dmg, ultijával egy 5 emberes stun se annyira nehéz.
2013. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az adc-től is függ, pl. Graveshez Sonát visznek (jó az early dmg), Vayne-hez Leonát (mert Vayne nagyon papír), és így tovább.
2014. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annie nem valami jó support. De jó pl: Fiddlesticks, Blitzcrank, Tresh.
2015. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább nézd meg a kérdés és a válasz kiírásának időpontját.
2015. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!