Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban hogy lehet...

A sims 3-ban hogy lehet nyelvetváltani?

Figyelt kérdés
Más installálta fel, és most az egész angol, én meg tökideg. A cd-ket már fölhöz vágtam, az alapjáték borítója szerencsére el is repedt. Már úgy vok h kitörlöm, csak mikor mi akartuk fölrakni , akkor azt írta ki, h mittomén vmi hiba van nézzem meg a naplóban. Szal nincs kedvem kitörölni, hanm azt kérdezem, h hol bírnám átvaltani most a nyelvet. Nm kell azzal jönni, h milyen elkényeztetett kis ribanc vagyok, mer h emiatt földhöz vágtam, és még örülök is h eltört. DE NEKEM ANGOLUL NEM KELL. SEGITSETEK LÉCCI!!!
2009. nov. 26. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Telepítés elején kérdezi meg hogy milyen nyelven akarod feltenni. A végén már hiába a hiszti. Rakd újra inkább. Persze ha alapból nincs benne a te változatodban a magyar nyelv akkor nem lehet magyarra váltani.
2009. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De benne van, csak angolra rakta az ürge.
2009. nov. 26. 21:33
 3/17 A kérdező kommentje:
De te nem érted, h mivan, h nem tudtuk jól felrakni, hanem kiirt vmit, aztán mg elvittük a gépet, ott felrakták jól és most angol, én meg kiakadtam, de nagyon. És nemtomh ha letörölnék akkor jólraknánk e föl. és itt most nem a sims 3ról van szó, mert avval minden ok, hanem a világ körüllel, szal az nem megy jól.
2009. nov. 26. 21:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Telepítés előtt kérdezi meg, hogy milyen nyelven rakja fel, aki feltelepítette a játékot angolra állította, nem magyarra, töröld le és rakd fel újra, meg lesznek az elmentéseid. Mást nem tudsz csinálni, mert ilyenkor már nem tudod átállítani magyarra. Ha a DVD eltört... hmm... legalább megtanulsz angolul.
2009. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem a dvd tört el, hanem a tokja. XD azért ennyire nem vadultam be, amennyit tudnom kell, annyit tudok angolul szal...
2009. nov. 26. 22:55
 6/17 A kérdező kommentje:
és itt nem az elmentésekről van szó, hanem amikor mi raktuk fel apuval a kiegészítőt, akkor aztán azt írta ki , h hiba történt mittomén mi baja van, nézzem meg a naplóba, közbe meg nincs is olyan. XD Ezért akartam volna na mind1 majd beszélünk az illetővel h h kell.
2009. nov. 26. 22:58
 7/17 A kérdező kommentje:
Em nem tom mi lett volna abban ha eltör a dvd? hm...? veszek egy újat? naná, ez miatt nem fogok angolul játszani... :D
2009. nov. 27. 12:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy felrakták nektek, mert te nem tudsz berakni egy DVD-t és elindítani azt. Egyébként: kimásolod a Sims 3 mappáját a Dokumentumokból (Electronic Arts) eztán letörlöd a játékot. berakod a DVD-t és megjelenik a telepítő. Ha nem, megkeresed a Sajátgépben és ráklikkelsz 2x. Így előjön a telepítő, beállítod a magyar nyelvet az elején és követed az utasításokat. Ezután az imént kimásolt mappát visszarakod, és minden olyan lesz mint amikor angol volt (csak magyarul)
2009. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jaaaaaj....... ne mondd! ..... em már magyarul van, és bazz , nem értesz, de semmi baj...
2009. nov. 29. 20:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt másokra szórod az átkaidat (jelképesen) gondolkozz el azon, hogy kinek is van/volt szüksége segítségre. Szóval inkább hálásnak kéne lenned, hogy kaptál válaszokat...
2009. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!