Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » W. O. T.8.10-es verzió futatva...

Tamas2000 kérdése:

W. O. T.8.10-es verzió futatva hány GB?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam alapból 11,6GB ir ki,de ebben benne van a Kb. 750MB 8.10 patch letöltése is amit nyugodtan ki tudsz törölni frissités után.
2014. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami a upsdates mapában van azt frisitések telepitése után nyugotan kitörölhetem. DSE az a baj hogy nekem a C meghajtón 16,4 GB szabasd hely van és amikor telepitetem még az sem volt elég akkor nekesd hogy lehet 11?
2014. jan. 3. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alapjáték modok nélkül 11,6GB mint ahogy az előbb irtam, semmi modot nem tartalmaz ugy van ahogy a frisités után felrakta a gép.

De van egy másik wot -is ami már modokat addonokat is tartalmaz de ehhez van Texture pack 3% és twekwerem is. Ez viszont 4,74GB mivel a tömöritett texturák alapból kitörlik az alap grafikai fileket és a tömöriteetel helyetesitik ezért is 4,74GB is foglal az egész. Ezen játszom a másikat csak frissiétesre használom.

2014. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg tudod adni azt az oldalt ahona leteöltöted mód nélkülit. És miben változik mód nélküli módossal?
2014. jan. 4. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A modnélküli a sima "szűz játék" amit fel telepitesz, a modokat meg te rakod be a játékba tetszés szerint( pl. célkerszt, hang, grafika .... stb. modok).

Letölteni a hivatalos WOT oldalról lehet.

[link]

A modokak meg több oldalról böngészem össze.

2014. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is inen töltötem le és kell vagy 20GB.
2014. jan. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!