Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legjobb minecraft videósok?

Legjobb minecraft videósok?

Figyelt kérdés
Magyarország legjobb Survival Minecraftos videósorozatját keresem, mint pl. Sirius és hasonlók. Szerintetetk ki csinál még igényes és tartalmas videókat?

2014. jan. 6. 21:46
 1/9 anonim válasza:
2014. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Róla beszéltem a leírásban, rajta kívül keresek még jó Minecraftost.
2014. jan. 6. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Crafters Szivacs

Crafters Nari

Crafters Main (nekik a régicsatornájuk CraftersHUN)

VetranioMC - gyönyörűeket épít

CtrlAltEgon - jelenleg twillight forest sorozata van

Br3nor - nagyon jó tutorialjai vannak

László Simon (Lszajmi) - jelenleg hexxit


Na ők azok akiknek nem a 8-15évesek a célközönsége. Többsége érett felnőtt ember. A felsoroltak közül egyik sem vanillázik. Többnyire FTB valamelyikével játszanak.



zsdav, james, luckey norbijo99 - Ők pedig számomra érthetetlen kategória. Borzalmas kommentár a videókba, silány tartalom és érdektelenség. Őket csak a pisisek követik.

2014. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
luckeY, James_mc, Norbijo99, Bazinagy, PowerHUN,
2014. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Én.
2014. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2014. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
James_mc, norbijo99, luckey, zsdav, mcdzseki, pingvinharcos, powerHUN, szerintem ezek közül a legigényesebb videókat csinálja: mcdzseki, james_mc és nekem is lesz a Davide_mc videós nevem.
2014. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Longi válasza:

Zoo The Miner [link]



és Longstar, de még ő új a szakmában.


[link]

2019. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 David6388 válasza:

Nekem tetszik perkyparrot,uborcraft ők nem olyan régen kezdték a survival megva hardcore t,de uborcraft már régen nem tett ki hardcore os videót.

De az én kedvencem rolix minecraft mesterfokon, nagyon tetszik amit csinál, illetve nagyon igényesen csinálja.Remélem tudtam segiteni

2020. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!