Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Caitlynt...

League of Legends Caitlynt vegyem meg, vagy Thresht? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Van 6300 IP-m, és nincs rendes supportom, de nem szeretek supportolni. ADC-m van, de nincs rá mainem. Support, ill. ADC mainem Thresh, ill. Caitlyn lenne. Nem tudom hogy megvegyem Thresht, ugyanis nincs még rendes supportom se, nemhogy mainem, de ADC main is kellene, mert azzal sürübben vagyok, mint supportal. Kicsit bonyolultra sikerült, de remélem hogy értitek. Vélemény?

2014. jan. 14. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Anniet suppnak, és Caitlynt ADC-nek. Ha LCS-seknek jó Annie, neked is jó lesz :)
2014. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szörnyű az Annie support, én maradnék a rendeseknél.

Thresh első suppnak nem igazán jöhet be, mert a hookkal meggyűlhet a bajod. Várj vele, majd ha ingyenes lesz, kipróbálod.

Caitlyn véleményem alapján az egyik legsokoldalúbb adc, inkább őt mondanám, hogy hamarabb vedd meg.

2014. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tessék, Tresh most ingyenes tessék kipróbálni :-)
2014. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nami the Tidecaller ***** válasza:

"Szerintem szörnyű az Annie support, én maradnék a rendeseknél."


Csak a legretardáltabb support,level 6-on lesolozza a másik csapatban lévő adc-t.Meg a stunjával kizónázza az egész botlanet.

2014. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sosem jött be. Lehet az Annie-vel tarolni, azt nem kérdőjelezem meg.
2014. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

OFF: Főleg boton játszok, az Annie support hasztalan, ha ismered Anniet. Egy Sivir simán kijátssza a pajzsával. Meg amúgy se nagy szám, nem tudom miért erőltetik, én mindenesetre örülök, mert az enemy Annie support általában wint jelent. Csak nem nekik.


ON: Thresht ne erőltesd ADC-nek, de supportnak nagyon op. Még kis szinten is, megfelelő rúnákkal, meg mastery-kel. Akkor vedd át inkább a killeket, ha az ADC amúgy béna és nem igazán tudja mit kezdjen magával.

Viszont ha ADC a mained, akkor inkább vedd meg a Caitlynt, és vegyél egy Sorakat v. Sonát supportnak, ezekkel nem túl nehéz játszani, és nem is kerülnek olyan sokba, mint a Thresh. Így ha supportkodni kényszerülsz, akkor is tudsz vinni egy rendes supportot.

2014. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!