Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem tetszik egy játék...

Ha nem tetszik egy játék Steam-en (amit megvettem) vissza tudom kérni a pénzt?

Figyelt kérdés

A minap megvettem a Rust nevű játékot de valami borzalmasan rossz. Ha nem az éhség öl meg (mert alig van benne levadászható állat) akkor a többi játékos nyír ki..nem számítottam rá hogy ilyen gagyi egy játék.

Esetleg van olyan opció hogy vissza adják érte a pénzt?

Kösz a válaszokat!



2014. febr. 5. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Egyébként próbálj más szervert, mert ahol én vagyok ott normálisak a körülmények.
2014. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért adnák vissza? Ha veszel egy üveg bort, beleiszol és nem ízlik, akkor is visszakéred a pénzt?
2014. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nézegettem más szervereket, találtam 1-et ahol elég jók a körülmények csak alig vannak. Talán mire túllépi a játék az alfa fázisát addigra én is megszeretem :D


Előző válaszoló: Igen, de a bor elfogy míg egy játék nem nagyon. Hasonlítsuk inkább egy ruhához: ha egy mérettel kisebbet vettünk, vissza cserélik. (már ahol)

2014. febr. 5. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ruhánál feltételezve van, hogy ha hordod, akkor leszeded a címkét és utána már nem tudod visszavinni. Játéknál ha aktiválod és nem játszol, akkor van rá esély, hogy visszaveszik és steam wallet-ben megkapod a pénzt, amit költöttél rá, de ha már játszottál vele, nem nagyon veszik vissza. Nem próba verzió.
2014. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!