Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szeretnek sokan az E100...

Mit szeretnek sokan az E100 ágán nem értem. Valaki elmagyarázná? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eljutottam a DW2-ig de valami borzalmas tank, némelyik könnyű tanknak nagyobb a páncélzata, a T18 is átüti a páncélját. Amúgy a tankkal van már 6000 xp-m és már ki is fulloztam de már nagyon unom. Már van IS tankom, de még egyik orosz heavy tanknál nem tapasztaltam gyenge páncél és gyenge löveg párost. Így elindultam a Pz IV felé. De a DW-es tapasztalatokra alapozva a VK 30.01 P ág felé mentem, már van Tiger P tankom is. Elgondolkodtam hogy érdemes-e megszerezni a VK 30.01 H-t. És ha megszerezném akkor megérné? Mert eddig az E100 ága minőségben lefele megy. LÉNYEGRE TÉRVE, MEGÉRI A SZENVEDÉST A TIGER 1-2 VAGY INKÁBB A PANTHERES ÁG A JOBB? A MAUS ÁGAT MEGÉRI FOLYTATNI? Tanácsokat kérek, remélem tudtok segíteni.

2014. febr. 28. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát játékstílustól függ.

E-100-ast jobban szeretem több is rajta a jó tank (VK páncél elég gyenge) és az E-75 is az egyik legjobb tier IX.

Maus se rossz de a VK páncélja (mint már említettem) elég gyenge. De a Maus ága (kivéve a Maus) mozgékonyabb mint az E-100 ága. De ez az én véleményem.

UI. Elég régen játszottam,nem tudom azóta változott e valami.

2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Pantheres ágat pedig nem tudom én a szovjet közepeseket tolom.
2014. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A Maus ágának a csúcspontja a Tiger P, a többi tank gyenge a szintjén és már a Tiger sem olyan, mint régen. Az E-100 ága nagyon jó, ugyan én nem játszottam a DW-vel, és az 5ös tankkal sem, viszont 6os szinttől nagyon erősek a tankok, ez E-75 például sokak szerint a legjobb 9es nehéz tank és nem véletlenül. Szóval szerintem az E-100 ága sokkal jobb, mint a Maus ága.

A német közepes tank ágak elég különbözőek, de mindkettő 8as szinttől indul be igazán.

2014. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel már van Tiger P -d abból kitudod a Tiger I -t is fejleszteni igy nem kell a Dw2 vonalat folytatnod.
2014. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Tiger P-ből ki tudod fejleszteni a Tiger I-et szóval könnyen át tudsz menni az E-100 ágára és így nem kell a DW 2-vel meg a két másik utána jövő tankkal vacakolnod.. Mindkettő ág egész jó, csak tudni kell használni a tankokat. A tier 4-es tankokat pedig ne is akard szeretni, ezek a legrosszabb tankok a játékban. Emellett ők is veszik el a kedvét az embernek a játék során először. Direkt van így megcsinálva, mégpedig azért, hogy vegyél prémiumot.


Ha pedig az oroszok jönnek be és a németek nem illenek a játékstílusodhoz, akkor egyszerűen ne játssz a németekkel. Helyettük kezd el a kínai heavy ágat, orosz másolatok viszont van bennük egy kis +


Az E-75 -öt pedig sokan a játék legjobb tankjának tartják, szóval érdemes lehet kihúzni at az ágat. A VK 30.01H pedig uganolyan papír, mint a DW 2 csak egy szinttel feljebb, ha az nem tetszett, akkor ez sem fog.


Egyébként a németek támogató tankok, gondolom ezért is nem jönnek be, mert közelharcban sokszor alul maradhat velük az ember.

2014. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Kifullozom a Tiger P -t utána majd megszerzem a sima Tigert. Csak hulladék a páncélja. :/
2014. márc. 1. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, hulladék. De a Tiger egy support tank, ne menj bele közelharcokba. Jó legénységgel és felszerelésekkel kicsivel 6 másodperc alá viheted a töltésidőt, ezzel elég jó dpm-et érhetsz el. Emellett pontos is az az ágyú, én a nashornon nagyon szerettem.
2014. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na varjunk mar egy kicsit elottem levo, tigerrel ne menjunk kozelharcba? Is lo egyett annyi ido alatt a tiger 2-ot lo igy min.+100 sebzez +pontosabb is az agyu.... is lo 2ot ami mondjuk 600 damage 20 sec, tiger lo 3at ami mondjuk 820 damage 18 sec na?
2014. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló ha így nézzük akkor a könnyü tankok a legjobbak, azok töltenek újra a leggyorsabban, de ha mondjuk csiki csuki játékmódot alkalmazunk akkor az IS hatékonyabb, bár elég lassan tölt nagyon mozgékony és sztem tier 7-ben a leggyorsabb heavy tank, a tiger p a leglomhább heavy a tierjében, de a homlokpáncélját nehezen viszik át, nálam már volt olyan hogy egy 9-es orosz heavy pattant róla, az IS páncélja gyenge ugyan de a tigeré még ótvarabb
2014. márc. 4. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


az IS-nek sokkal jobb a páncélja, emelett nem 600-at lő két lövésből, ahhoz nagy balszerencse kell


390 az átlaga nem 300 :D szóval kettőből az átlag 780. Egyébként nem mondom, hogy a Tigris nem jó tank, de nem közelharcra való hiába ilyen jó a dpm-je.

2014. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!