Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Elder Scrolls III Morrovind...

Ostrom100 kérdése:

Az Elder Scrolls III Morrovind-ben milyen kasztot érdemes választani? Régebben játszottam rajta de letöröltem mert ha kardal mentem az ellenségnek vagy bármi mással akkor 60 ütésből 1 et ha kapott. Miért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes az előre megadott kasztok közül választani, inkább csinálj egy sajátot. Ahhoz, hogy eltalálj valakit egy fegyverrel az a fontos, hogy magason legyen a hozzá tartozó jártasság. Pl.: Ha hosszúkarddal mész, a hosszúkard jártasságnak kell magasan lennie. A közelharci fegyverekhez leginkább a Nordok, Redguardok és az Orkok értenek. A saját kaszthoz válaszd be azokat a képességeket, amire szükségedd van.


Ha még mindig nehéz, van egy pár trükk amivel sokkal könnnyeb elkezdeni:

1. A legelső szobában, ahol kiválasztottad a kasztodat, az egyik polcon van egy drága tányér. Vedd el és gyorsan dobd el. Miután az őr rád szól, már nyugodtan felveheted és eladhatod. Ezzel meg tudod venni az alapfelszerelésedet.


2. Balmorában, az egyik őrtoronyban van egy szekrény, aminek a tetején el van rejtve egy erős kard. Használj egy láthatatlanság italt és lopd el. Ha karddal harcolsz, sokáig fogod még használni. Ha nem, eladhatod sok pénzért.

2014. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. márc. 8. 21:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Más helyen is működik ez az eldob-felvesz módszer?
2014. márc. 8. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem igen, de nem vagyok biztos benne. (Vigyáz ha nagy értékű tárgyat lopsz: 5000 fejpénz után minden őr meg fog támadni!)
2014. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!