Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Debreceniek vagy környékiek!...

Debreceniek vagy környékiek! Hol lehet bólogatós kutyust venni? Nagyon gyorsan kéne légyszi segítsetek.

Figyelt kérdés

Vagy van valaki aki már rendelt az internetről, nem merek rendelni, félek átvernek aztán meg még a postaköltéség...stb

Légyszi segítsetek

Köszönöm szépen!!! Sziasztok


2009. dec. 16. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a vaterán biztos, hogy van. én már több mindent vettem ott, minden adásvétel rendben zajlott. a postaköltségre érdemes előre rákérdezni, hogy mennyi lesz. + minden eladóról elolvashatod az értékeléseket az eddigi adásvételekről, ez is információt ad a vevőről.
2009. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. most néztem meg, 450 ft-ért már kapsz is villámáron= nem kell megvárni az aukció végét, aki leüti villámáron azé.
2009. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm de én sajnos nem értek ehhez

nem segítenél

miaz az aukció megleütés, bocsi de nagyon kezdő vagyok...:(

és részleteket honnan tudhatok?

2009. dec. 16. 11:12
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem de nem lelem annyira nem ismerem ki magam,ááá iszonyat szerencsétlen vagyok:(
2009. dec. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!