Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen tankot vegyek a World...

GunderX kérdése:

Milyen tankot vegyek a World of Tanks-ben?

Figyelt kérdés
Van a 1800 goldom aból szerintetek melyik prémium tankot vagyem meg tapasztalat gyüjtésre és pénz gyüjtésére?????

#vásárlás #tank #World of Tanks #prémium #Milyen tankot vegyek a World of Tanks-ben? #world of tanks gold prémium tank
2014. ápr. 6. 14:51
 1/4 anonim válasza:

1. Szerintem nem éri meg a prémtank eléggé

2. Én inkább álcafestésre, garázshelyre, felszerelés levételére költeném

3. Mindent féláron szabad csak venni (felszerelés, festés, stb.)

4. Minden tank jó, főleg a prémtankok

Ennyit tudtam segíteni :)

2014. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1800 aranyból még nem lehet 8-as prém tankot venni pedig igazából azok érnék meg a legjobban. 5-ös prém tankok is jók, de az 1800 arany többet ér. Szerintem is inkább felszerelések levételére, álcafestésre költsd szerintem jobban megérné.
2014. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tapasztalat gyűjtésre és pénz gyűjtésére alkalmas tankok kv1,t1h,m6,t150,vk36.01,esetleg kv1s de ott drága a lőszer fölösleges prém tankot venni ameddig nincsen legalább 5ezer csatád és min 50% wined, prémium tankos bénából van elég
2014. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most lesz a WoT 3. évfordulója európában. Szóval lesznek akciók prém tankokra is. A churchill III valamint a T-25 a legjobb 5-ös prémtankok (szerintem). várd meg míg félárazzák őket és, akkor esetleg kettőt is vehetsz, ha úgyérzed. Bár én inkább úgy tennék ahogy az első mondta. A legjobb ötlet, ha veszel egy 5-ös prémet 750 goldért a többi aranyat pedig megtartod azokra a célokra amit az első válaszoló írt.
2014. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!