Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet minecraft Bukit...

Hogy lehet minecraft Bukit szerverre olyan skin váltást csinálni mint pl. mestermc-n? Lenne egy weboldal és ott választhatna mindenki magának és fel is tölthetné. Vagy ez hogyan működik? Valaki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés

Aki esetleg tudna felvilágosítást adni erről megköszönném!

Írjatok privátot és megbeszéljük a részleteket! Vagy linkeljetek valami használható útmutatást légyszives!


Köszönöm mindenkinek!



2014. ápr. 9. 11:23
 1/2 Tengor ***** válasza:
Kell egy plugin, ami a skint be tudja tölteni SQL-ből v. fájlszerverről. Utána kell egy oldal, ahol a skint be tudják tölteni SQL-be v. fájlszerverre. Aztán a kettőt már csak össze kell hangolni.
2014. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Azt szerverrel nem oldod meg, csak klienssel.

2. Ha klienst akarsz, akkor tanuld meg a Java-t és ha akarsz ilyen skines dolgot, akkor pedig erős PHP, HTML, CSS és MySQL tudás szükséges.

UI: Azt én nem mondtam, hogy csinálok...

2015. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!