Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek van kedve World of...

Valakinek van kedve World of Warcraftban szerepjátékozni? (RP)

Figyelt kérdés
Már elég régóta úgy játszuk a játékot ahogy ki lett találva (RP-sen). Megformálod a karaktered, a karaktered jellemét és történetét (semmi túl epikus), és minden történést a játékban valószerűen élsz meg. Ez nem azt jelenti hogy fennkölten kell beszélni, úgy kell mint ha te lennél az. Minden egyes szót a karakterünk mond, amit mi adunk a szájába, amit pedig mi szeretnénk mondani (játékos a játékosnak) azt party chatbe vagy duplazárójelbe írjuk, így jelezve hogy azt nem a karakter mondta. Aki azt hinné hogy kényelmetlen így játszani, annak szeretném azzal cáfolni hogy teljesen ugyanúgy beszélhetsz mint a való életben, csak néhány kifejezést és nagyon trágár dolgot kell elkerülni. Annyiból más a játék, hogy nem koncentrálunk nagyon a fejlődésre. Ha egy küldetés nem szimpatikus akkor nem fogadjuk el, és csak akkor megyünk egy bizonyos területre ha okunk van rá. Ilyen okokat mindig lehet generálni valamilyen történettel (így könnyítve a fejlődést). Már egy regényt lehetne írni mindarról amit lejátszottunk, ráadásul teljesen egybefüggő történet. Nagyon jól el lehet szórakozni, most nem akarom leírni a játékunk teljes menetét mert az nagyon sok lenne. A lényeg, társakat keresünk az RP-s játékhoz, hogy alapíthassunk egy klánt amiben csak szerepjátékos emberek vannak, hogy együtt RP-zhessünk. Akinek felkeltette az érdeklődését, küldjön levelet, akinek kérdése van írjon a kérdés alá. Aki az -eddigi- történetünkre kíváncsi az is írhat, akkor veszem a fáradságot és leírom. (Ha valami érthetetlen azért elnézést kérek, nagyon álmos voltam amikor ezt írtam.)

2014. ápr. 28. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha eredetin vagy gyere az Argent Dawn szerverre, mi ott játszunk sokan barátaimmal és hihetetlen milyen jó RP megy ott sokszor. (!!Goldshire a legbetegebb hely!!) :D
2014. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem eredetin játszok. Nem azért mert nem lenne rá pénzem vagy sajnálom a blizzardtól, csak mivel havonta kell fizetni nagyon a géphez kötne. Én pedig nem játszok annyit hogy meg is érje.
2014. ápr. 30. 21:26
 3/11 anonim válasza:
De a WoW könyveket és teljes történetét ismeritek vagy teljesen szabadon?
2014. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Milyen szerveren vagytok? Sose RP-ztem ilyen módon de nagyon érdekelne.
2014. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én olvastam az összes könyvet (kivéve a war crime-ot) de nem kell ahoz hogy RPz. Vannak akik parasztot játszanak, földet művelnek. A játék kocsmái televannak és emberek mesélik a történeteiket. ééééés persze meg van a jó és szép prostitelep goldshire :D
2014. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Várok a kérdező válaszára...
2014. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy darabig még inaktív leszek, türelem.
2014. júl. 21. 15:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Megint elérhető vagyok!
2014. aug. 30. 22:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem élvezetesebb GTA-kban RP-zni (Pl. SeeMTA). Tehát akkor itt is van IC (karaktered élete) meg OOC (játékossal történő cselekvés)?
2014. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, játszottam nagyon sokáig See-n. De azért más egy wow. Itt nem csak úgy RP-zel és csak úgy 'vagy' mint ott. Sokan egyébként azt nevezik RP-s wowozásnak hogy valóban elolvassák a küldetés szövegét és megpróbálják megérteni miről is van szó. Ez néha jó is mert vannak elég rafkós küldetésszálak, de mi ezektől függetlenül is ugyanúgy RP-zünk mint GTA-ban. És azért így elég masszív történeteket lehet kreálni. Le is írhatom privátban az egész eddig sztorit ha valaki kíváncsi rá, de ha nem érdekli akkor ne fárasszon vele mert azért elég hosszú :D. Egyébként a kérdésedre válaszolva igen, van IC és OOC élete is a karakternek.
2014. szept. 3. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!