Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrools V: Skyrimmal...

DaveMonarchist kérdése:

The Elder Scrools V: Skyrimmal kapcsolatosan kérdeznék. Végigvittem az utolsó story-line quest-et (Alduin bukása). Van a játéknak valamilyen fajta befejezése?

Figyelt kérdés
Mert miután megcsináltam az "Alduin bukását" még egy jó 10 szintet léptem mindenféle mellék-quest segítségével és nem látnám hol lenne az egésznek a "vége". Már Égkoszorút is felszabadítottam a birodalmiaktól.

#Skyrim #The Elder Scrolls V #Skyrim végigjátszás
2014. máj. 23. 23:02
 1/3 Drone007 ***** válasza:

A játéknak pont ez az egyik 'fícsöre', hogy nincs vége. Játszogathatsz ameddig akarsz.

Én is végigvittem, de utána még számos küldit megcsináltam, felfedeztem az összes lokációt, az is jó móka.

2014. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Csupán azért gyanakodtam, mert a szintén Bethesda Games által gyártott Fallout 3 és New Vegas végén nagyon szép kimenő intrók voltak aszerint, hogy melyik frakciót preferáltad ill. mit csináltál életutad során.

Azt hiszem még egy darabig nyomom, aztán újrakezdem egy másik karival :p

2014. máj. 24. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy tetszik, az a játék befejezése, hogy miután visszatérsz Tamrielre, a sárkányok odagyülekeznek hozzád hogy megcsodálják Alduin legyőzőjét... egyébknét nincs vége a játéknak.
2014. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!