Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftban hogy lehet a...

A minecraftban hogy lehet a túlélő modban áthelyezni a kezdő pontot?

Figyelt kérdés
Sok internetes oldalon olvastam hogy ha leteszünk egy ágyat akkor ott lesz a kezdőpont de nekem ez nem sikerült tudja e valaki hogy miért nem vagy hogy hogy lehet áthelyezni?
2014. jún. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Aludtál is benne?
2014. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen aludtam benne
2014. jún. 3. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz áthelyezés alatt? Mert kétféle módon értelmezem.

Ha alszol az ágyban, akkor a kezdőpontod ott lesz, ezért ott éledsz fel ha meghaltál.

Ha az iránytűvel kapcsolatban szeretnéd akkor ott rossz hírem van. Az iránytű mindig az eredeti kezdőhelyre mutat mindegy, hogy halálod után hol éledsz.

2014. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
/spawnpoint
2014. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy amikor ujjá éledek akkor annak a helyszinét hogy tudom megváltoztatni
2014. jún. 4. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha leraksz egy ágyat és alszol benne, akkor ott lesz. Ez biztos, mert sokszor csináltam már. Ha nem, akkor nem tudom miért lehet. Biztosan aludtál benne éjszaka?
2014. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!