Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire megbízható a játékaim...

Mennyire megbízható a játékaim.hu weboldal? Hogy tudom felvenni az ottani tagokkal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Link: [link]

Előre köszönöm a válaszokat, értelmesekre megy a zöld!



2014. jún. 29. 17:36
 1/2 TaKy99 ***** válasza:

Saját tapasztalatom alapján maga az oldal megbízható.

Eddig 2 vásárláson és egy eladáson vagyok túl az az oldal használatával.


Amit fontosnak tartok, hogy mindenki értékelhet és mindenki értékelhető, azaz érdemes elolvasni az értékeléseket.

Pl. Ha valakiről azt írják, hogy nem azt küldte, amit megbeszéltek, vagy nem hajlandó garanciális ügyintézésre, vagy káromkodva oszt ki másokat, hogy mit is kellene tenniük, stb. azokat messzire kerülöm... HA olyantól vásárolnál, akinek nincs, vagy csak 1-2 pozitív visszajelzése van, annak ne utalj előre, Nyugodtan írd meg neki, mi tarat vissza az előre utalástól és küldje utánvétesen. Max a postaköltséget (jellemzően 5-800Ft) utald el előre, hogy a kölcsönös bizalom meglegyen.


Kapcsolatfelvétel: Ha beregisztráltál, a téged érdeklő terméknél megtalálod, hogy kik azok akik árulnak olyat, mennyiért, milyen feltételekkel, stb.

A hirdetésre kattintva tudsz neki üzenetet küldeni... (ott a hirdető nevére kattintva találod meg az értékeléseket is.

2014. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a terjedelmes választ.

Örülök, hogy te válaszoltál, mert egy korábbi kérdésem alatt te ajánlottad az oldalt (bocsánat ha zavar a tegeződés).

Mindent megtudtam, amit akartam, azóta fel is vettem egy illetővel a kapcsolatot.

Mellesleg nagyon jó kis oldal, ajánlom mindenkinek, aki idetéved.

2014. jún. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!