Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat érdemes...

Milyen játékokat érdemes beszerezni Ps3-ra?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Ps3 konzolt és szeretnék hozzá játékokat vásárolni. Ti miket ajánlatok? (Uncharted 3, The Last of Us már megvan)

2014. júl. 2. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Beyond Two Souls, Heavy Rain
2014. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2014. júl. 2. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Uncharted 2, God of War 3, Bioshock Infinite, Batman: Arkham City, Killzone részek, InFamous részek. Nekem eddig ezek tetszettek a legjobban, a God of War 3 a kedvencem, utána a Last of Us.
2014. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen játékokat szeretsz.

Nekem ezek voltak az elsők:

Heavy Rain, Final Fantasy 13, FF 13-2, Tomb Raider, Assassins Creed Heritage Collection, AC 4, Atelier Rorona, Beyond Two Souls, Rain.

2014. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TaKy99 ***** válasza:

Először is döntsd el milyen stílusú játékok is tetszenek.

(Akció, Kaland (Ha jól tudsz angolul), Verekedős, FPS Lövölde, Repülős, Platformer (mászkálós), Autós, RPG, stb.


Aztán érdemes körülnézni a [link] -on kicsit legörgetve középen megtalálod a Browse by Genre menüpontot...

Ami Metascore 70% feletti értékelést kapott azt érdemesnek tartják kijátszani. ;)


Ha nagyon nem tudsz dönteni, ajánlom mindenképpen előfizetni a PS Plusra. Évente 15e (akciósan 12e) Forintért kapsz több mint 24db Metacritic 70+-os játékot, azaz egy játélk 500/625 Ft-ban van, de ha csak minden 4. teszik, akkor is 2000/2500Ft darabja, ami azért messze van a 5-10-15e Ft/db-os dobozos ártól!


Ha ajánlani kellene. (Mivel én a platformereket szeretem, így azt is ajánlom: Journey, Ratchet&Clank, Jak & Daxter, Limbo, Sly Cooper, Little Big Planet, Guacamelee!, stb.

2014. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. júl. 3. 09:48
 7/7 Bölcsmajom válasza:
Amit nem adnak ki pc-re
2014. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!