Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi esélyt láttok hogy...

Mennyi esélyt láttok hogy lolban bronz V bol felhúzzam magam Silver V be? Valaki akinek mar sikerült ezt elérni adna tanácsokat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 02:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél képes húzni a csapatot. Válasz olyan hőst aki képes akár egyedül is aratni(és tudj is vele játszani)
2014. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyedül senki sem arat szóval ez hülyeség. 3accot húztam ki onnan eddig. A lényeg, hogy tanulj meg farmolni, ne húzd fel magad, ha veszítesz. Ne legyen értelmetlen halálod,ne fuss be a 300hp-s enemy után, a bokorba, ha az nincs wardolva te pedig nem tudsz menekülni.

Ne focusold csak azért az adc-t,mertő tolja a legtöbb dmg-t, ha meghalsz mielőtt odaérnél hozzá.

Ha adsz ingame nevet akkor megtudomlesni 1-1 játékod és segíthetek a hibák felismerésébe.

2014. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha van egy minimális játéktudásod akkor ki fogsz jutni. Túl sok tanácsot nem tudok adni, csak a szokásosokat:

-figyelj a farmra

-ne flamelj

-ha más flamel akkor az ignore hasznos

-ha nem smurf accot húzol, a napi 3 vereségnél hagyd abba

-minimum 5-ből 4 poszton tudjál játszani (az egy nem lehet a support!)

-tanulj ki 1-2 karaktert alaposabban


Pár szóban összefoglalva: ne legyél (nagyon) szar. Én magam kb 50 meccsel húztam ki bronz 5-ből silverbe egy smurf accot goldos játéktudással.

2014. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az előttem lévők már szinte mindent elmondtak. Fontos még, hogyha meghaltál ne kezdj el ragelni, hanem gondold át a hibáid és javítsd ki.
2014. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze kijuthatsz, ha nem kapsz magadmellé féleszű lengyeleket és együttműködésre képtelen román játékosokat... én már olyat is kaptam, hogy a gyerek unranked,60wines normál gémbe és szilveres primédje húzta.. (ne akard tudni hogy felidegesített :D)

visszatérve a kérdésedre egyik haverom kijutott bronz5ből most silver4, azt mondta hogy nagy szenvedés volt, 3szor vesztett divizión belüli lépést, és volt amikor csak 1-2ligapontot kapott nyertes játékért.

2014. júl. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy fölös kérdezned ezt kérdező. Ebből látszik hogy oda való vagy és csak el rontanád a silverben lévők játékát. Majd ha jobb leszel akkor feltudsz menni majd oda. Addig is csináld végig a tutoriált és gyakorolj. Nem vagy te még silverbe való.
2014. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 válazoló! Nem tudom hogy te mostanában mennyit lolozol, én azt tapasztalom hogy szilverbe is bárki bejuthat...

Akikkel nem idegesedés együtt játszani azok legalább platinások. Az EUNE tele van olyan playerekel akiknek mázlijuk volt és szilver5be kerültek, játékan semmit nem tudnak (pl elmennek jungléba és egy nyomorult ganket nem adnak vagy elfeedelik az enemyt maj mennek trollkdni, csapatjátékra képtelenek...még tudnék sorolni) mégis szidnak mindenkit elcseszik a játékot mert szilveresek.

2014. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi az egész,hogy jól kell játszani.Én bronze 5-ben kezdtem, felhúztam magam silver 2-ig,annyi a különbség a bronze 5 és a silver 2 között, hogy bronze 5-ben a csapatod is és az ellenfél is béna volt, silver 2-ben pedig az hogy csak a csapatod nagyon béna, de az ellenség fejlődik.Próbálj meg kitanulni egy hős-t, olyat amivel több helyre is elmehetsz,pl:top,mid,jungle.
2014. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!