Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan, aki végigvitte...

Van itt olyan, aki végigvitte Forza Horizon-t? Volna hozzá egy kérdésem.

Figyelt kérdés
Az lenne, hogy a RUF 'n' Ready versenyt hogyan csináljam meg? Semmilyen módon nem tudom. Kivettem az autómatikus fékezést, hogy ne fékezzen le olyankor, ha én itt nyomni is tudnám, de akkor is mindig a repülő ér be hamarabb a célba. Már január óta kínozom ezt a versenyt!!! Milyen technikát lehet itt alkalmazni, hogy gyorsabb legyek, mint repülő. Az autó nem az enyém (de aki ezt megoldotta, biztos tudja), tehát tuning szóba se jöhet sajnos.

2014. júl. 11. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
en az ellenfel nehezseget konnyure allitottam mert hajnal 4 kor vitteki az.a palyat .
2014. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is könnyűre van mindig, mégse megy. :(
2014. júl. 11. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

és ha mindent bekapcsolnál ahhoz hogy a legkönnyebb legyen?

vagy már próbáltad?

2014. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, mindent próbáltam. Teljesen könnyűre állítottam, és Úgyis lassúbb a Porsche..izé, Ruf.
2014. júl. 12. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én mindig maxon mentem soha nem fékeztem de rengetegszet ipszilonoztam.
2014. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!