Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a PES és a...

Mi a különbség a PES és a FIFA játékok között?

Figyelt kérdés

Épp azon gondolkodtam hogy ki kéne már próbálni egy focis játékot .

És kíváncsi lennék arra hogy mi a különbség a két játék között . Ezért aki játszott már velük az legyen szíves írja le ezeket . :)

.....a könnyebb választás érdekében ;) Köszönöm előre is :)



2014. júl. 12. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
A fifa felhasználóbarátabb. A PES sem rossz játék, látványra például szebb, mint a fifa, és van benne pár jó megoldás, de az egész olyan b kategóriásnak tűnik néha azzal, hogy egy csomó csapat fantázianéven van benne,nem valódi játékosokkal. Hogy melyiket válaszd, az attól is függ, min játszol vele. Gépen inkább a Pest ajánlanám, a fifa gépes verziója mindig is ganaj volt.
2014. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igaza van az előző felhasználónak!

A fifában az összes csapat szponzorált, viszont én hiányosnak tartom a BL-t és egyéb kupákat, ami a pesben viszont ott van. Szponzorokról, valós címerekről, logókról, mezekről a pesben nem tudunk beszélni, hacsak nem megyünk föl a peshungary-ra és töltünk le magunknak vmi cuccot (patchek, amik rendbehozzák az előbb említett hátrányokat), amivel a játék élvezhetőbbé válik. + Az emberi mozgások sem a legélethűbbek.

2014. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem.

És a véleményetek alapján melyikkel élvezetesebb játszani ?

Amúgy a PES 2013-ban használható PC-n kontroller (xbox kontroller)

2014. júl. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!