Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Ban?

League of legends Ban?

Figyelt kérdés

A sok flamelésért banolhatnak? És ha első alkalommal banolnak akkor mennyi időre? A ban elévül egy idő után?

Segítsetek, normális válaszokat pls.



2014. aug. 4. 05:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmeztetés és aztán ban gondolom.

De miért flame-elsz? Ez egy játék, élvezni kell.


Amúgy azt hiszem chatről is kaphatsz letiltást.

2014. aug. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak chatról kaphat tiltást, de akkor számoljon minimum 100meccsel. Először kap párat aztán, ha az idő alatt kb ugyan annyi report jött rá akkor megint ugyan annyit, ha több akkor többet. Ha jól viselkedsz akkor egyre kevesebbet kapsz.
2014. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
flamelésért chat ban jár, de én már megszoktam, nekem mindig is volt, szeretnek reportolni, pedig nem flamelek, goldos vagyok csak valamiért mindenki reportol mindenkit.
2014. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor kitiltás vagy permaban nem lesz érte igaz?
2014. aug. 4. 13:16
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát, a tribunal már jó ideje elég halottnak tűnik, manapság a chat restrictet osztják, viszont kaphatsz bannt (permaban előtt még egy pár bannak lennie kell, tehát azt nem fogsz azonnal kapni).


De attól még kérlek szépen ne flamelj. Én azt sem bánom ha valaki meghal 10-szer egymás után (senki sem tökéletes, bárkinek lehetnek rossz játékai vagy napjai), viszont a flamerek teljesen elrontják a játékélményt, egyszerűen elveszik az ember kedvét a játéktól... elég szomorú.

2014. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én viszont bánom hogy ha valaki meghal egymás után 10-szer mert ugyan is elegem van a gyökerekből. Egymás után jön a Defeat mert jönnek a nagytudásúak a First time Zed-del Rankeden!!! Meg a többi "OP"játékos és szétcseszik az egészet és ez nekem jobban elveszi a játékélményt hogy háromszor nem sikerül a Promo a nagyon okos emberek miatt.... mint hogy flameljenek. Én sem vagyok tökéletes így van, de azért még nem kíván atomfizikusi diplomát az, hogy korrektül játszanak az emberek.
2014. aug. 8. 00:29
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nincs Tribunal az mit jelent pontosan? Nem nézik a Reportokat? Vagy most pontosan ez az egész mit jelent?
2014. aug. 8. 00:31
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Alapjáraton a játékosok döntik el, hogy indokolt volt-e a report, és a gép osztja ki a büntetést. De kikapcsolták a tribunált egy ideje és fejlesztik, jelenleg a gép bannol. Régebben haveromat sorra bannolták egy hétre mert ő is egy rager, azt játszotta, hogy ha bannolták átjött eastre, és kb akkor bannolták eastről, mikor lejárt westen.


Az, hogy goldos vagy semmit se jelent, mindenhol sok a nyomorék és a toxic, LEHET te is közéjük tartozol csak nem ismered be. Viszont ez csak egy lehetőség és nem ítélkezek pár sor után, mindössze egy eshetőséget vázoltam, választ nem kérek. Profi csapatok játékosait is bannolták már flame miatt.

2014. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Goldos vagyok valóban East-en, eltaláltad. De viszont nem vagyok se nyomorék, se toxic. Ha korrekt embereket dobál be mellém akik hajlandóak a csapatmunkára/együttműködésre és nem trollkodnak, feedelnek, AFK, meg stb akkor én sem Flame-elek. Erről ennyit.
2014. aug. 8. 00:48
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Se nyomorék, se toxic, a válaszaidból pont az ellenkező derül ki.


Én meg az ilyenekkel nem vagyok hajlandó kommunikálni, te is csak egy vagy a játék rákjából.


Többet ide nem írok, szívből remélem, hogy permabannt kapsz.

2014. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!