Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti szoktatok szerepjátékozni...

Ti szoktatok szerepjátékozni ( fórum )? Keresnék egy Fantasy kedvelő szerepjátékost, aki segítene nekem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Úgy 5 - 6 éve szerepjátékozom ( fórumos alapon ) Eleinte minden játékba belementem, viszont akkoriban csak egy - két szóban, vagy mondatban építettem fel a körülményeket. Mióta regisztráltam facebookra, azóta szeretem a játékokat terjedelmesebben megírni. Szeretem részletezni a gondolatokat, az érzelmeket, és a cselekményeket, a helyszínnel, körülményekkel egybe véve.

Tehát ilyen szempontból, igényesnek tartom magam, és úgy vélem, hogy a fogalmazásommal sincsenek nagy gondok, - ettől függetlenül, nem tartom magam a legjobb játékosnak. Van még mit tanulnom, bőségesen!

Az idők során, ki alakult a kis komfort zónám, amiből viszont most szeretnék kilépni. Általában a reális világot élem meg a gondolataimban is, egy – egy szerelmi szál keretében, leginkább két férfi között. Részletem a cselekményeket, a gondolatokat, Viszont kedvet kaptam egy kis újításra. Akár még egy férfi – nő felállású játékot is szívesen bevállalnék. Szeretnék újra bele mászni a fantasy világába, - viszont kicsit sem értek hozzá. Keresnék egy olyan embert, aki elég türelmes lenne ahhoz, hogy A - tól Z - ig elmagyarázza a dolgokat. Aki segítene betanítani, illetve megtanítani harcolni, túlélni egy ilyen világban! A fajok képességeiről sem tudok sokat nyilatkozni, viszont ezeket is szeretném helyre rakni magamban.


Olyan embert keresek magam mellé, egy privát szerepjátékra, akár fiú, akár lány, aki eltudna navigálni ebben a világban, és kellő türelme lenne hozzám.

Nyomnyomnyom. Aki esetleg vállalkozna rá, illetve szimpatikus is lettem neki, a nagyon rövid leírás alapján, az írjon kommentet, vagy privát üzenetet! :)


2014. aug. 6. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!