Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOLban hogyan tudok Bronz...

LOLban hogyan tudok Bronz 1-ből Silverbe kerülni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 01:15
 1/9 anonim válasza:
100%
eléred a 100 pontot, nyersz az 5 ből 3mat
2014. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bronzból nagyon könnyű kikerülni, ha megvan az alap tudásod a játékhoz.


Először is tudd mit kell csinálnod minden szerepben és legyél elfogadható 2-3 champpal bárhova is kerülsz. Ezen felül legyen 1-2 szerep, ami azért tényleg jól megy. Ha azt látod, hogy egyszerűen szar vagy, ne aggódj, csak játszd a normálokat, az tökéletes új szerepek és champek tanulására.


Jól farmolj. Csinálj egy custom matchet, válassz ki egy szar kis range AP champot, menj midre és csak lasthitelj, csak a jobbgombbal. Ha 10-12 percnél van 100 farmod, akkor jó vagy.


Tanuld meg a meccshez építeni a champod, ne mindig sorrendben vedd amit a mobafire és társai írnak. Gondolkodj, hogy most mi lenne jó. Ha már 3-szor megölt az ellenséges Zed amikor Akalival vagy, akkor ne a gunbladet fejezd be, vegyél egy Zhonyast, stb.


Tanuld meg a szerepeket.


Mid, jungle és adc a legjobbak, ha minél gyorsabban akarsz mászni. Topot, supportot azt ajánlom még kerüld el. Supp egyszerűen nem működik bronzban (majd ha középgoldba kerülsz és érdekel nyugodtan kezd el, de az előtt nem ajánlom, túl sok a retard), topnak pedig jó ideig semmi befolyása nincs, hacsak nem használsz TP-t.


Mid: olyan champ kell, amivel ha szerzel egy kis előnyt, akkor megállíthatatlan legyél ("snowballing"), az ilyenek általában az assassinok. Ezen felül segíteni kell a többi lane-nek, "be kell őket indítani".

Akiket ajánlok: Akali, Zed, Fizz, Ahri, Kassadin, Yasuo, Katarina.


Jungle: végig ott vagy mindenhol és végülis az a dolgod, hogy a laneket segítsd és beindítsd vagy az ellenséges junglert kapcsold le. Azt mondanám velük a legkönyebb mászni a létrán.

Akiket ajánlok: Lee Sin, Vi, Pantheon, Evelynn, Amumu, Yi.


ADC: mióta agyonbuffolták őket velük is elég könnyű egyedül hozni a meccset.

Akiket ajánlok: Tristana, Jinx, Kog, Lucian.


A champok amiket írtam lehet nem mindig a legkönyebbek, de megéri őket tanulni.


Amit még ajánlok, hogy nézz pro streamereket Twitch.tv-n. Rengeteget lehet tanulni tőlük, figyeld meg, hogyan játszanak, hogyan építenek, stb, nekem nagyon sokat segítettek.

2014. aug. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy haveroddal tolod, akkor support-adc és jungle-mid a jó kombó. Elsőnél a jó kommunikáció miatt, másiknál meg a jó gankelés és ebből adodó feedeltség miatt. Na meg remek combokat lehet csinálni. Kata/Amumu-Seju, Malphite-Yasou Rengar-Ori.
2014. aug. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sehogy, bronz a pokol ahova csak bekerülni lehet. Nekem onnan volt a legnehezebb kijutni, a sok lengyel meg afk...

Silveren már hamar átmentem, most a cél a platinába átjutni.

2014. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bronz 1ből egy éjszaka volt kimászni, csak rá kellett feküdni haverral. #NOHOMO

Mindig az 5-ös liga a legnehezebb, diamond 5ösök is akikkel találkoztam platinában teljesen hülyék voltak, ahogy gold 5ösök is stb.

2014. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy LeBlanc a mainem amivel szerintem meglenne a silver csak gyakran bannolnak. És noobokat is gyakran kapok
2014. aug. 10. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Bronztól Dimamondig noobokat fogsz kapni, jobb ha még most beletörődsz.


Amúgy LeBlanc nerf óta elég gyatra, jójó damage az van, de hogy már silencel, az más kicsit sok. Amúgy nem is véletlenül a legalacsonyabb winrates champ azóta.

2014. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A LeBlanc szerintem nem nyerő, sokszor bannolják megszokásból, pedig a nerf óta nem sokat ért, előtte szétjáttszottam, azóta alig. Midesként vegyél meg pár jó snoballert, ahogy írták, ha 4 ilyened van, és játszani is tudsz velük, egy vacakabb csapatot is carryzetsz kedvezőtlen bannok esetén is.
2014. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az egészet. Idegosztályba kerülsz mire eljutsz a promóig. Inkább menj dota-zni.
2014. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!