Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Let's play / végigjátszás...

Let's play / végigjátszás videókat akarok csinálni, de kell valami eredeti ötlet. Segítség?

Figyelt kérdés

Itt van egy videóm ami nemrég készült, de a vártnál is kisebb sikert értem el.

https://www.youtube.com/watch?v=HyMapXsOW0I&list=UUuiabp9rJ_..

Szóval, mi nincs meg bennem, ami a "nagyokban" megvan? És milyen eredeti ötlettel tudnám feldobni az egész videózást? (itt hosszú távra gondoltam, mivel új csatornát akarok csinálni, ez már elavult)

Előre is köszönök minden józan kritikát vagy tanácsot :)



2014. aug. 22. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi nincs meg benned, ami a "nagyokban"?

- Kevésbé játszod meg magad

- Nem raksz ki webkamerás képet magadról, ahogy "meg vagy ijedve"


Szerintem ez a Let's play műfaj alapvetően egy értelmetlen baromság, ha hallgatsz rám inkább ezt kerülöd.

De ha mindenképp ezen a vonalon akarod folytatni a videózást, akkor néhány dologgal javíthatnál rajta:

- A töltőképernyőt kivághatnád.

- Ne játssz ilyen noname zs-kategóriás "horror" flashjátékokkal.

- Az erőltetett poénokat mellőzd (a menstruációs először még elment, de többször nem).

- A kulcsért szaladgálós zenés szakaszban a kép mehetett volna jóval gyorsabban, és nem kellett volna szüneteltetni egy kábel miatt.

- Inkább beszélj kevesebbet, minthogy az egész videó ilyen üres gondolatokkal legyen tele pl.: Sötét van; Itt egy régi bicikli.

- SZERINTEM hülyén hangzik egy magyar videóban egy angol szitokszó.


Természetesen ez csak személyes vélemény, valakinek lehet nagyon bejönne, de számomra nagyon semmitmondó videó. További sok sikert a YouTube-ozáshoz, és remélem nem leszel a "nagyok" klónja.

2014. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a videóval nem csak az ötlettelenség a gond, hanem a szorgalom hiánya is. Látszik, hogy pontosan annyi időt szántál rá, amennyi a videó időtartama, plusz feltöltés. Egy profi - aki ad magára - van, hogy 1 hetet eltölt egy let's play felvételével és megszerkesztésével, aztán mégis kikukázza az egészet, ha úgy érzi, hogy nem tudott elég érdekeset mutatni vele. Meg lehet, hogy nem tudod, de sokan előre megírt script alapján veszik fel a videókat, összeírják az előre kitalált poénokat, kikeresik a humoros szituációkat. Ez elég előnyös, ha nem vagy rendkívül tapasztalt, vagy nem vagy született kommunikációs tehetség. Ugyanebből az okból szükséges a vágás is, mivel ritka, amikor a sztori íve adja magát, és megfelelő ütemezéssel tartja fent a figyelmet.


Ötletért meg csak magadhoz érdemes fordulnod. Ha ehhez sincs elég kreativitásod, úgyse tudnál kihozni semmit a legjobb ötletből sem.

2014. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!