Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » School of dragons-ban, ha...

School of dragons-ban, ha membership leszek 3 hónapra és megkapom Fogatlant, akkor ha letelik a membership, attól Fogatlan marad? Illetve Gem-ből is lehet membershipet venni, vgy csak pénzből?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 15:40
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél mert anyum munkatársa mondta hogy ez átverés!
2014. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ha befizettél három hónapra akkor ugye természetesen megkapod Fogatlant,de ha letelik akkor megmarad neked.A befizetés természetesen valódi pénz ha jól emlékszem akkor most három hónapra 24,99dollár.Egyébként NEM átverés.

2014. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia!Nos nekem most van az utolsó hónap a membership tagságból és remélem,hogy meg fog maradni de ez nem biztos.Már csak azért is mert vannak néha ilyen hibák az elején,hogy azt írja ki,hogy nem vagyok tag de még az vagyok és amikor használnám Fogatlant akkor azt írja ki,hogy nem használhatod mert nem vagy tag.Szóval most pontosan nem tudom megmondani.csak valódi pénzből lehet megvenni a tagságot.ha bármi kérdésed van akkor írj erre az email címre (bárki írhat ha kérdése van a játék kapcsán nekem már minden küldetés készen van) : cuki.kittus34@gmail.com
2015. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet venni 200 vagy 300 gemsért
2016. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!