Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik Minecraft 1.7.2 Tört...

Gyurixxx kérdése:

Létezik Minecraft 1.7.2 Tört UHC Szerver?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gondolom tudjátok mi az a Ultra Hardcore?

Az egy olyan Minecraft játékmód, amelyben nem regenerálódik az életed, csak ha aranyalmát eszel. Sok angol videós már játszott ilyet, sőt Crafters-ék is játszottak. A kérdésem az lenne, hogy ilyen UHC szervereket tudnátok-e írni, mindenképp tört szervert keresek, lehetőleg magyart vagy angolt.



2014. aug. 31. 22:18
 1/1 anonim válasza:
Én is eltudnék képzelni egy szervert, ami több hatalmas Bedrock "börtönből" állna. (Ugyanis kifelejtetted, h a játékosok egy bedrock fallal körbe vett területen vadásznak egymásra.) Így van értelme annak, h akármennyien felmenjenek. Lehetne csapatba, vagy single. Ezt maga a játékos dönti el. Jó lenne, de sajnos én se találtam még ilyen szervert.
2014. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!