Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alkalmas játékokra ez a LapTop?

Gameboy000 kérdése:

Alkalmas játékokra ez a LapTop?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a laptop akár játékokra is alkalmas?

Nekem igazábol CS:GO ra kellene :)

Nem akarok PC-t venni mert azzal sok a baj.

Inkább laptopos vagyok.

Nekem jó az is ha lowon megvan a 50-40 FPS.

Szerintetek alkalmas rá?


Processzor AMD E Series E450 (1,65 GHz, 1 MB cache)

Chipkészlet AMD A68M

Videokártya AMD Radeon HD 6320

Kijelző 15,6 " (1366x768 pixel)

Memória 4 GB DDR III 1333 MHz

Merevlemez 750 GB !!!!

Optikai meghajtó DVD+-RW DL

Operációs rendszer wIN7

Hangkártya HD Audio

Mikrofon Igen

Webkamera Igen

Wi-Fi

3G

Csatlakozó Mini VGA, HDMI, USB 3.0, USB, 3,5 Jack

Memóriakártya olvasó MMC, SD

USB 1 db

USB 3.0 1 db

Akkumulátor 6 cellás

Méret 378x253x26,2~31,9 mm

Súly 2,45 kg



2014. szept. 4. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Normalisan eleg kellene legyen, de az Amd E szerias procijai harmatgyengek.
2014. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hááát, nem éppen jó.
2014. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem pont, hogy a laptoppal van sok baj, de te tudod. A merevlemeznél miért van felkiáltójel? Ha 750 GB SSD vagy 7200 fordulátszám feletti lenne (laptopba nagyon erősen kétlem), akkor lehetne ott felkiáétó jel. 1 TB alatt nem érdemes vinyót venni.


A hivatalos gépigénynek nem felel meg a procid, de találtam olyan embert akinek még a játék elején 30 fps-e volt, majd egy update után 10 fps lett. Lehetséges, hogy megfelelő finomhangolással tudnál játszani, de azért én inkább egy erősebb laptopot vennék. + a VGA is minimális alatt van egy kicsivel.

2014. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért van felkiáltó jel mert ezt csak meg akartam venni.

És kimásoltam a szöveget :)

De barátom mondta , hogy apjának a tesójának van egy Boltja és ott olcsóbbak a " Gamer " Laptopok :)

Intel I 5- ös proci meg Asus GTX Videókártya. Ennyit mondott róla Azt sajna nem tudom , hogy Asus Gtx 650 vagy ilyesmi :)

2014. szept. 5. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
I szerias Intel procival es GTX szerias videokartyaval egy kicsit mas arkategoria lesz a dolog, arra keszulj fel. Ha egy hibatlan geprol beszelunk, akkor legalabb 2x-3x dragabb kategoria.
2014. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan drága. hiszen 3 lett használva de nincs rajta semmi :) 150 ezer :) arra meg megvan a keretem :) Szerencsére
2014. szept. 5. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
650 GTX laptopnal nincs, az sima GT, mondjuk jelolesektol fuggetlenul meg elfogadhato videokartya. Jobb valasztas lesz akkor az utobbi, a Cs:Go-val biztos nem lesz gondod.
2014. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a legjobb ez a gép a counter strikera de elmegy egy 30 50 kozotti FPS-re szerintem de azért ne a legnagyobb játékot toltsed le rá mert azon nagyon laggolni fog
2014. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!