Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alábbiak közül melyik az...

Az alábbiak közül melyik az igazi, és melyik a hamisítvány?

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]


2010. jan. 20. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
mégis honnan kellene tudnom ? nem szoktam bákugámozni vagy mi a f*sz... :D
2010. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én sem szoktam, viszont asszem tudom :D


az első az igazi, a második a gagyi.


Csak meg kell nézni jobban...pl. a másodiknak a jobb sarkában látszik is a kínai írás :D

Plusz a bal sarokban fennt ott van a Bakugan mögött a TM jel, ami mindenki tudja mit jelent


Az elsőn (bár tudom a megvilágítás tud csalni) de a színek is "eredetibbek"...találkoztam már elég sok kínai játékkal és jellemző hogy a nyomtatás nem valami igényes.

2010. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én sem szoktam, viszont asszem tudom :D


a második az igazi, az első a gagyi


Csak meg kell nézni jobban...pl. az elsőnél a jobb sarkában látszik is a kínai írás :D

Plusz a másodiknál bal sarokban fennt ott van a Bakugan mögött a TM jel, ami mindenki tudja mit jelent :D


A másodikon (bár tudom a megvilágítás tud csalni) de a színek is "eredetibbek"...találkoztam már elég sok kínai játékkal és jellemző hogy a nyomtatás nem valami igényes.

2010. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első voltam . amúgy én is a másodikra tippeltem volna :D ha már nagyon muszáj
2010. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most nem értem miért küldte el kétszer :( de a második hozzászolásom a jo... tehát az első a gagyi a második az igazi
2010. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első: akkor ne gyere ide beleugatni!
2010. jan. 20. 17:55
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 16:06

Nem tudod mi? Azért ügyes voltál, hogy egy perc alatt teljesen átírtad az egészet, így most van két homlokegyenest eltérő válasz!


Akkor végül a 2. a jó?

2010. jan. 20. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

igen a második válasz a jó :D :D


csak először az első változatot írtam meg és láttam hogy pont felcserélve írtam...és elküldtem...de aztán láttam hogy az első változat is el volt küldve.. bocsi

2010. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!