Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni War Thunderb...

Tudnátok segíteni War Thunderbe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néztem egy videó a P 47 thunderboltról és nekem is megvan ez a repülő és egy szinten voltunk.A videóba a csávó lelőtt egy repülőt és 7000 kapott míg én csak 1000 t.Miért van ez.

2014. okt. 6. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert o valoszinuleg fizetos jatekos, te meg nem.
2014. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nálam volt olyan hogy amerikaiknál többet adott egy ölésnél pedig a másik nemzettel egy szinten volt
2014. okt. 6. 16:24
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem akarok nagy marhaságot írni mert rég játszottam, de valahogy úgy adja a pontot hogy arcade 1x Realistic (vagy histo vagy nem tudom hogy hívják most) 1,5x Sim 2x szorzó valahogy bele van számolva hogy mivel lősz le mit szal egy magasabb vadásszal lősz egy alacsonyabbat az kevesebbet ér mint fordítva erre jön a prém előfizu az az egészre dob egy 2x szorzót ha jól tudom
2014. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én esetem az úgy volt hogy amerikai 3-as szintű géppel voltam és egy 2-es szintű gépet lőttem le utána,orosz 3-as szintű géppel mentem és egy 4-es szintű gépet lőttem le de amerikánál többet adott mikor a 2-es szintűt lelőttem
2014. okt. 6. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

letfontossagu kerdes: te milyen es mikori videot neztel?

elso komment kilove, a premiumosok nem kapnak 7x tobb creditet,

kb Gugu kommentje a jo, pontosabb leiras van a jatek weboldalan a jatekmechanikarol, de a 2x szorzo az elso gyozelemert csak xpre megy

2014. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3 Hónapos a videó és az Entak csinálta de nemcsak ebben a videóban volt így

Bocs de a videót nem tudom belinkelni mert telón vagyok

2014. okt. 6. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!